techbord.com Alexandria Ocasio-Cortez با جریان در میان ما Twitch رکورد می زند

چرا مهم است: AOC دیروز در تلاش برای "گرفتن رای" قبل از انتخابات طی دو هفته ، به سومین رکورد بالاترین میزان تماشای جریان Twitch رسیده است. نسل جوان در ایالات متحده به میزان قابل توجهی از رای دهندگان کم است و Ocasio-Cortez با دستیابی به زمین چمن خانه خود قصد داشت این کسری را کاهش دهد.

Alexandria Ocasio-Cortez (AOC) ، نماینده منطقه 14 کنگره نیویورک ، به دلیل بازی "رسانه های اجتماعی" بدنام است. "بسیاری از سیاستمداران فاقد دانش یا چگونگی غریزه هستند و افراد زیر را در اینستاگرام جمع می کنند یا توییتر ، در حالی که او موفقیت زیادی در ارتباط با نسل جوان آمریکا پیدا کرده است.

AOC دیروز در یک جریان در میان ما رکورد زد ، و 439،000 بیننده را در اوج خود جمع کرد - در اولین حضور خود در Twitch ، نه کمتر. این سومین بازدید بالاترین بازدید برای یک بازیکن خاص است ، به دنبال Drake که با 600،000 ، با بازی Fortnight ، بیشترین بازدید همزمان را دارد.

کسی می خواهد با ما در Twitch در میان ما بازی کند تا از رای خارج شود؟ (من هرگز بازی نکرده ام اما به نظر خیلی سرگرم کننده است)

- Alexandria Ocasio-Cortez (AOC) 19 اکتبر 2020

بهترین لحظات از جریانAOC در میان ما درTwitch دیشب. pic.twitter.com/13dGGgeWTF

- The Recount (therecount) 21 اکتبر 2020

برای کسانی که تازه وارد این بازی شده اند ، در میان ما یک بازی کسر است که در آن بازیکنان برای تعمیر سفینه فضایی در حالی که یکی هستند با هم کار می کنند ، فریب دهنده ، باید همرزمان خود را بدون گرفتار شدن بکشد.

در حالی که برخی از بینندگان این بازی را برای رای جوانان ساده می دانستند ، این جریان پاسخ مثبت مثبت در شبکه های اجتماعی دریافت کرد. سیاستمداران از طریق رسانه هایی که به مردم زمین ارتباط دارند با رای دهندگان خود تماس می گیرند چیز جدیدی نیست.

درسته ؟! سرانجام داشتن نمایندگی برای افراد زیر سن دایناسور - ما واقعاً می توانیم آن را تغییر دهیم.

- کوری آلن (@ CoreyAllen22) 21 اکتبر 2020

برای اکثر جریان ، Ocasio-Cortez بود یادگیری قوانین ، سرگرم شدن با سایر پخش کنندگان فیلم ، و فرار کردن وقتی که به او نقش "Imposter" داده می شود

او با استفاده از این زمان عاقلانه ، از یک گیمر بریتانیایی می پرسد که نظر او در مورد تک- سیستم مراقبت های بهداشتی پرداخت کننده ، و همچنین گرفتن ضربان قلب در مایک پنس و دولت ترامپ.

نوعی از نسل قدیمی باقی مانده است که یک سیاستمدار خوب یکی از آنهاست "شما می توانید با او آبجو بخورید." شاید چه شب گذشته AOC به نمایش درآمده است که جوانان در آمریکا یکی را می خواهند که با شما Star Death Star را در Minecraft بسازد یا اینکه بتواند خودش را در Overwatch نگه دارد. تردید وجود دارد که این آخرین جریان Twitch است که ما در آینده نزدیک از یک سیاستمدار می بینیم ، اما ما خواهیم دید که آیا آنها می توانند جمعیتی مانند Ocasio-Cortez را تقویت کنند.

Alexandria Ocasio-Cortez با جریان در میان ما Twitch رکورد می زند
tech-culture/alexandria-ocasio-cortez-با-جریان-در-میان-ما-twitch-رکورد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.