خبر

 • تک بورد - 4،300 دلار اضافی دارید؟ می توانید این مجسمه 43 اینچی از دانته Devil May Cry 5 را خریداری کنید

  4،300 دلار اضافی دارید؟ می توانید این مجسمه 43 اینچی از دانته Devil May Cry 5 را خریداری کنید
  19 روز و 11 ساعت قبل

  تصور کنید اگر 4299 دلار برای هزینه کردن در زمینه بازی و بازی هزینه داشتید. شما چه چیزی را انتخاب می کنید؟ چند RTX 3090 از eBay؟ یک کامپیوتر قدرتمند از پیش ساخته شده؟ یا چطور می توان کل یک مجسمه عظیم از دانته Devil May Cry 5 را دمید؟

  پیوستن به لیست مجسمه های بسیار گران قیمت شخصیت های بازی های ویدئویی ، نسخه ویژه Black Label استودیو Prime 1 استودیوی دانته است. بخشی از جشن های بیستمین سالگرد مجموعه Devil May Cry ، ارتفاع آن 43 اینچ (تقریباً 3 فوت شش) و وزن عظیم 30 کیلوگرم (66 پوند) است. در حالی که این بدان معناست که نشان دادن شکل روی کیس PC mini-ITX ممکن است عاقلانه نباشد ، اما احتمالاً در برابر همه گربه هایی که دوست دارند چیزها را به عقب رانده شوند مقاوم است.

  نسخه گران تر Black Label-نسخه استاندارد هنوز 2699 دلار چشم نواز است-مجسمه شامل یک سر قابل تغییر دوم دانته ساخته شده از سیلیکون است که با موهای مصنوعی عرضه می شود. این مدل همچنین دارای تپانچه آبنوس و عاج و شمشیر او ، Rebellion است.

  کت دانته مورد توجه ویژه قرار گرفته است. ساخته شده از چرم واقعی ، دارای دوخت های واقعی ، زیپ ها و دکمه هایی است که با آنچه در Devil May Cry 5 دیده می شود مطابقت دارد. همچنین بر روی شلوار او یک پرچ و دوخت کاربردی و یک سگک کمربند ساخته شده از فلز وجود دارد.

  祝 デ ビ ル メ イ ク ラ イ シ リ ー ズ 20 周年! 伝 説 の デ ビ ル ハ ン タ ー が، ま さ に 実 在 レ ベ ル の ク オ リ テ ィ で 立体 化 1/2 مقیاس DMC5 ダ ン テ が 受 注 開始 究 極 の コ レ ク タ ー ア イ テ ム が 登場 で す 受 注 は コ チ ラ:!. https://را t.co/MSdsztcuFT#DevilMayCry#Prime1studio#DMC5 pic.twitter.com/z1O07YxSUb

  - Prime 1 Studio (プ ラ イ ム 1 ス タ オ) (@Prime1Studio) 23 آگوست 2021

  می توانید

  مشاهده کنید سطح جزئیات تفنگ ، بانداژ و ویژگی های دانته - حتی چوب و ابروهایش از موهای مصنوعی مشابه موهای سرش ساخته شده است.

  "خیاطهای Prime 1 Studio " با توجه به مقیاس بزرگ این مجسمه ، توانسته اید کت بلند دانته را با جزئیات دقیق بازسازی کنید. تک تک کوک ها را بررسی کنید ، و ناامید نخواهید شد. " "از ویژگی های نخ دار پیراهن هنلی خود که برای بازگرداندن ظاهر بازی به بازی در آمده است ، شگفت زده می شوید. ما در لباس او از سخت افزار فلزی واقعی استفاده کرده ایم: از پرچ های روی شانه هایش تا زیپ های روی آستین او. حتی شلوارهای دوخته شده وی دارای یک کمربند با سگک براق و پرچین کاربردی هستند. "

  طرفداران می توانند مجسمه دانته نسخه برچسب سیاه را از Prime 1 در حال حاضر پیش خرید کنند و حمل و نقل بین نوامبر 2022 تا فوریه انجام می شود. 2023. شما می توانید 429 دلار "فقط " فوراً و 3.869 دلار باقیمانده را در زمان ارسال پرداخت کنید. همچنین هزینه حمل و نقل و مالیات بر واردات نیز باید در نظر گرفته شود ، با توجه به وزن مجسمه ، احتمالاً هزینه اول بسیار گران خواهد بود. هیچ کدام به اندازه این سنگین و گران قیمت نیستند. مجسمه 57 پوندی و 1300 دلاری گرالت The Witcher 3 و مجسمه 30 پوندی و 1500 دلاری لارا کرافت توسط کارگاه وتا وجود داشت.

  ساعت/ساعت: siliconera

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری