خبر

 • تک بورد - 20،000 لیگ زیر دریا دیزنی از رده خارج شد در VR دوباره ایجاد شده است

  20،000 لیگ زیر دریا دیزنی از رده خارج شد در VR دوباره ایجاد شده است
  4 روز و 9 ساعت قبل

  دنیای دیزنی ده ها سال است که وجود دارد و گرچه بسیاری از موارد در مورد پارک به همان شکل باقی مانده اند ، اما طی سالهای گذشته بسیاری از سواری ها و جاذبه های کلاسیک را از دست داده است. سواری 20،000 Leagues Under the Sea یکی از این مصدومین است ، اما خوشبختانه افراد پروژه Defunctland آن را برای لذت تماشای شما در VR بازسازی کرده اند.

  برای کسانی که نمی دانند ، Defunctland یک پروژه "حفاظت / اشتیاق غیرانتفاعی و داوطلبانه است." "فرهنگ پاپ گذشته. ">

  Defunctland VR شاخه عملی این پروژه است ، با هدف اجازه دادن به بینندگان برای لذت بردن از تفریحات خانه شخصی خود ، پارک های تفریحی کلاسیک را تجربه کنند. .

  تا به امروز ، به نظر می رسد Defunctland VR فقط دو مورد از این تجربیات را ایجاد کرده است: موضوع مقاله امروز ، 20،000 لیگ زیر دریا و یک تجربه قدیمی VR که دیزنی را به نمایش می گذارد مجسمه کلاسیک کلاهبردار جادوگر.

  آخرین پروژه Defunctland VR از ابتدا در موتور Unreal طراحی شده است و می توانید از طریق فیلم بالا آن را در YouTube مشاهده کنید. متناوباً ، می توانید 20،000 Leagues Under the Sea را به صورت خودکار بارگیری کنید و با استفاده از هدست VR دلخواه خود از طریق Google از آن استفاده کنید. برای دریافت در سال 2021 ، کامل با صدای بیش از کاپیتان نمو خیالی ، کاپیتان زیردریایی ناوتیلوس. در سفر 10 دقیقه ای خود ، ماهی ، کوسه ، ماهی مرکب و حتی گروهی از پری دریایی خواهید دید. اگر دوست دارید این دو را با هم مقایسه کنید ، یک ویدیوی (از کیفیت پایین ، ترسیده ایم) از سواری اصلی در بالا قرار داده شده است.

  به هر حال ، Defunctland جدیدترین ساخته یک تجربه سرگرم کننده است و به خصوص کسانی که مانند خودم هرگز فرصتی برای بازدید از سواری واقعی پیدا نکرده اند بسیار جذاب است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری