خبر

 • تک بورد - یک نیروگاه برق آبی 124 ساله از نیروی خود برای استخراج بیت کوین استفاده می کند

  یک نیروگاه برق آبی 124 ساله از نیروی خود برای استخراج بیت کوین استفاده می کند
  23 روز و 21 ساعت قبل

  نیروگاه برق آبی Mechanicville ، نزدیک آلبانی نیویورک ، تقریباً قدیمی ترین نیروگاه تجدید پذیر است که هنوز در آمریکا کار می کند. امروزه ، این تجهیزات عمدتا اصلی خود را از سال 1897 برای تأمین انرژی یک مزرعه استخراج Bitcoin استفاده می کند.

  در دهه 1980 ، شبکه ملی در حال بررسی تعطیلی نیروگاه از کار افتاده بود که شرکت مهندسی آلبانی موافقت کرد که اگر شبکه ملی برق خود را خریداری کند ، آن را تحت اجاره 40 ساله بهره برداری کند. هفت سال طول کشید تا مهندسی آلبانی تمام مجوزهای مناسب را بدست آورد و در لحظه ای که آنها این شبکه را گرفتند ، گرید از معامله خود صرف نظر کرد.

  "شبکه ملی روز بعد با من تماس گرفت و گفت ، ما نیستیم جیم بشا ، مدیرعامل شرکت مهندسی آلبانی ، به اتحادیه آلبانی تایمز گفت: این قرارداد را احترام می گذاریم و اگر آن را دوست ندارید ، آن را نزد قاضی ببرید. و همین کار را کرد.

  https://techbord.com یک نیروگاه برق آبی 124 ساله از توان خود برای mine Bitcoin

  این کارخانه در سال 1898 انجام شد.

  یک دهه بعد ، آنها به توافق رسیدند و شبکه ملی مجبور شد مالکیت گیاه را تسلیم کند و هزینه ساخت آن را بپردازد. پس از آتش سوزی و سیل ویران شد در حالی که بدون مراقبت بود. این نیروگاه در آگوست 2003 بازگشایی شد.

  اما امسال مهندسی آلبانی شروع به استفاده از مقداری از برق خود کرد. وقتی به Grid می فروشند ، به ازای هر کیلووات ساعت حدود 3 سنت به آنها پرداخت می شود ، اما وقتی در حال استخراج بیت کوین هستند ، سه برابر این درآمد را کسب می کنند. بشا گفت: "ما فقط این کار را در کنار هم انجام می دهیم و با آن آزمایش می کنیم." "ما در حال خرید سرورهای دست دوم هستیم. ">

  بشا در پایان هر هفته بیت کوین را به جای اینکه خود را نگه دارد ، نقد می کند. وی می گوید ، ترجیح می دهد كه برق تجدیدپذیر را به افراد واقعی بفروشد ، اما اجرای یك نیروگاه تاریخی ارزان نیست.

  اعتبار تصویر: پل بوكوفسكی ، اتحادیه آلبانی تایمز

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری