خبر

 • تک بورد - یک شهروند آمریکایی به دلیل کمک به کره شمالی برای ورود به تجارت رمزنگاری ، تقریباً به هفت سال زندان محکوم می شود

  یک شهروند آمریکایی به دلیل کمک به کره شمالی برای ورود به تجارت رمزنگاری ، تقریباً به هفت سال زندان محکوم می شود
  20 روز و 9 ساعت قبل

  یک شهروند آمریکایی مستقر در سنگاپور به دلیل توصیه به کره شمالی در زمینه ارزهای رمزنگاری شده ، گناهکار شناخته شده است. ویرجیل گریفیت ، دانشمند بنیاد اتریوم ، به یکی از اتهامات توطئه برای نقض قانون اختیارات اقتصادی اضطراری بین المللی اعتراف کرد و هنگام محکومیت در 18 ژانویه بین 63 ماه تا 78 ماه در زندان است.

  وزارت دادگستری (DoJ) می نویسد که در سال 2018 ، گریفیث برنامه هایی را برای ارائه خدمات به افراد در کره شمالی با توسعه و تأمین بودجه زیرساخت ارزهای رمزنگاری شده در پادشاهی گوشه گیر طراحی کرد. DoJ می نویسد که او می دانسته این می تواند به کشور در جلوگیری از تحریم های آمریکا کمک کند.

  گرفیت در سال 2019 برای شرکت در یک کنفرانس رمزنگاری و بلاک چین به کره شمالی سفر کرد ، با وجود اینکه وزارت خارجه ایالات متحده اجازه سفر به این کشور را از وی رد کرد. نقض ممنوعیت خزانه داری در مورد "صادرات هرگونه کالا ، خدمات یا فناوری. "

  https://techbord.com شهروند آمریکایی به دلیل کمک به کره شمالی برای ورود به تجارت رمزنگاری ، تقریباً به هفت سال زندان محکوم می شود

  ویرجیل گریفیث

  وزارت دادگستری ادعا می کند که گریفیث در حالی که آنجا بود ،" دستورالعمل نحوه کره شمالی می تواند از فناوری بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده برای پولشویی و فرار از تحریم ها استفاده کند "و " چگونه می توان از فناوری بلاک چین مانند "قراردادهای هوشمند " به نفع کره شمالی استفاده کرد ، از جمله در مذاکرات تسلیحات هسته ای با ایالات متحده. " وی همچنین اعلام کرد قصد دارد تابعیت آمریکایی خود را کنار بگذارد ، با هدف "خرید" تابعیت در کشوری دیگر.

  ادعا می شود گریفیت تلاش کرد سایر شهروندان آمریکایی را که به کره شمالی سفر کرده و خدمات رمزنگاری مشابهی ارائه می کردند ، به خدمت بگیرد. وی در نوامبر 2019 در فرودگاه بین المللی لس آنجلس بازداشت شد. به عنوان بخشی از این قرارداد ، دادستان ها خواستار مجازات بین 63 ماه تا 78 ماه شدند که به او کمک کرد از حداکثر 20 سال حبس جلوگیری کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری