خبر

 • تک بورد - یک زن 680000 دلار دزدید و آن را در یک بازی قمار خرج کرد که پول واقعی پرداخت نمی کند.

  یک زن 680000 دلار دزدید و آن را در یک بازی قمار خرج کرد که پول واقعی پرداخت نمی کند.
  11 روز و 16 ساعت قبل

  WTF؟! می توان تصور کرد که اگر کسی تقریباً یک چهارم میلیون دلار برای خرج کردن در یک بازی قمار دزدیده باشد، مقداری از آن پول به عنوان برنده بازگردانده می شود. متأسفانه برای یک زن در استرالیا، شبیه ساز دستگاه اسلات که او بازی می کرد، پول نقد واقعی را پرداخت نمی کند، فقط بیشتر از توکن های مجازی که او به خرید ادامه داد.

  ABC گزارش می دهد که راشل نائومی پری، ساکن تاسمانی، استرالیا، به 25 اتهام کلاهبرداری مرتبط با رایانه و یک فقره کلاهبرداری در دادگاه این هفته اعتراف کرد. دادستان می گوید که او بین سال های 2016 تا 2019 در حین کار در بیمارستان دامپزشکی تاسمانی 475 تراکنش متقلبانه انجام داده است که در مجموع 940221 دلار استرالیا (680000 دلار آمریکا) دزدیده است.

  پری از پول سرقت شده برای تامین هزینه های اعتیاد خود استفاده کرده است. شبیه ساز قلب وگاس اسلات. این بازی که بیش از 10 میلیون دانلود دارد و امتیاز کاربر 4.1 است، تجربه ماشین اسلات لاس وگاس را بازسازی می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد که سکه های مجازی بخرند تا روی ماشین ها خرج کنند. با این حال، این توکن ها را نمی توان به پول واقعی تبدیل کرد. شما فقط هر گونه بردی را در بازی ها خرج می کنید.

  بخش T&C Slots قلب وگاس توضیح می دهد که بازیکنان "ممکن است برای بدست آوردن آیتم های مجازی مجبور به پرداخت هزینه باشند" اما "بدون در نظر گرفتن اصطلاحات استفاده می شود، آیتم های مجازی ممکن است هرگز با پول \'دنیای واقعی\' استفاده نشوند. "

  "بازی ها برای مخاطبان بزرگسال در نظر گرفته شده است. بازی ها "قمار با پول واقعی" یا ارائه نمی دهند. فرصتی برای برنده شدن پول یا جوایز واقعی،" در توضیحات آمده است. "تمرین یا موفقیت در بازی های کازینوی اجتماعی به معنای موفقیت آینده در "قمار با پول واقعی" نیست.

  دامپزشکی تنها پس از اینکه پری در سال 2019 بیکار شد و دامپزشک متوجه شد متوجه شد که چه کاری انجام داده است. ناهنجاری‌ها در صورت‌های بانکی. پلیس همچنین متوجه شد که پری در سال 2015 بدون اطلاع شوهرش یک کارت اعتباری 30000 دلاری به نام شوهرش به‌طور کلاهبرداری برداشته و 24000 دلار بدهی از طریق هزینه‌های Heart of Vegas به کارت اضافه کرده است. چندین کارت اعتباری و وام های شخصی گرفت تا عادت خود را تغذیه کند.

  پری که سابقه طولانی قمار دارد، تشخیص داده شد که به اختلال قمار شدید مبتلا است.

  پری اعتراف کرد. به اقدامات خود بلافاصله پس از مواجهه با پلیس، اعتراف کرد که منتظر "در زدن در" بوده است.

  در سال 2018، دانکن هانتر، نماینده کنگره آمریکا و همسرش به دلیل سوء استفاده از 250000 دلار متهم شدند. + بودجه کمپین برای هزینه های شخصی، از جمله 1500 دلار در بازی های Steam. هانتر مدعی نوجوانی خود شد پسر مسئول یک اتهام بود، در حالی که بقیه از تلاش های او برای مسدود کردن دسترسی به پلت فرم بود. او به 11 ماه زندان محکوم شد اما پس از عفو دونالد ترامپ در دسامبر گذشته، هرگز پشت میله های زندان سپری نکرد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری