خبر

 • تک بورد - یکپارچه مرموز یوتا ناپدید شد

  یکپارچه مرموز یوتا ناپدید شد
  19 روز و 23 ساعت قبل

  رمز و راز یکپارچه ای که اخیراً در صحرای یوتا کشف شده پس از ناپدید شدن ساختار عمیق تر شده است - اگرچه برخی از سرنخ ها درباره آنچه اتفاق افتاده وجود دارد.

  در تاریخ 18 نوامبر ، اداره Aero اداره ایمنی عمومی (DPS) یوتا ، که با بخش منابع حیات وحش یوتا کار می کرد ، هنگام شمارش بیگورن "یک مانیتور فلزی نصب شده در زمین در یک منطقه دور از سنگ قرمز" گوسفند.

  با اندازه ای بین 10 تا 12 فوت ، مشخص نیست که چه کسی این سازه را ساخته است ، چگونه به آنجا رسیده است و مدت زمان وجود آن را مشخص کرده است ، اگرچه کارآگاهان اینترنتی از Google Maps برای نشان دادن ظاهر آن استفاده کردند زمانی بین اوت 2015 و اکتبر 2016. بسیاری معتقدند که این کار هنرمند مینیمالیست جان مک کراکن است که در سال 2011 درگذشت یا شاید احترامی است که توسط یکی دیگر از هنرمندان به وی داده شده است.

  در حالی که ظاهر یک یکپارچه است مستقیماً از سال 2001: یک ادیسه فضایی هیجان زیادی ایجاد کرد ، DPS از پیام شوخی / ادای احترام / تبلیغات / بیگانه قدردانی نمی کرد. آژانس گفت: "این ماده غیرقانونی ، مخرب برای صخره است و در صورت تبدیل شدن به گوسفند Big Horn به طور بالقوه مختل می شود."

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری