خبر

 • تک بورد - یوان دیجیتال ارز دیجیتال چین است که در شکل فیزیکی آن جایگزین یوان خواهد شد

  یوان دیجیتال ارز دیجیتال چین است که در شکل فیزیکی آن جایگزین یوان خواهد شد
  20 روز و 3 ساعت قبل

  بیشتر ما با استفاده از خدماتی مانند PayPal و Skrill هزینه کالاها و خدمات را بصورت دیجیتالی پرداخت کرده ایم ، اما این بدان معنا نیست که ما این کار را با ارز دیجیتال انجام می دهیم. با این حال ، چین قصد دارد یوان را به صورت فیزیکی کاملاً جایگزین ارز دیجیتالی خود ، یوان دیجیتال کند.

  برخلاف بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه ، یوان دیجیتال یک ارز دیجیتال ساده و ساده است. یوان دیجیتال به جای ارتقا a یک سیستم غیرمتمرکز و ناشناس مشابه سیستم رمزنگاری ، مبتنی بر یک سیستم متمرکز است که توسط بانک مردم چین کنترل می شود. در این سیستم ، دولت چین می تواند هر حرکت یوان دیجیتال را ردیابی کند ، به او اجازه می دهد تا ببیند مردم چگونه از ارز استفاده می کنند.

  یوان دیجیتال مشابه سایر سیستم های پرداخت مجازی کار خواهد کرد. کاربران می توانند از طریق برنامه یا کارتی که به اتصال آنلاین نیاز ندارد ، عملیات انجام دهند. تاکنون ، این برنامه قبلاً توسط بیش از 100000 کاربر بارگیری شده است. متولیان اولیه برای آزمایش سیستم مقدار کمی یوان دیجیتال دریافت کرده اند که به آنها امکان می دهد در بازرگانانی مانند استارباکس و مک دونالد هزینه کنند.

  در یک زمان مشخص ، یوان دیجیتال در نهایت جایگزین یوان کاغذ می شود. برای هر یوان دیجیتال صادر شده ، یوان فیزیکی لغو می شود و از ورود پول بیشتر به گردش جلوگیری می کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری