خبر

 • تک بورد - یخچال کوچک Xbox Series X واقعاً اتفاق می افتد ، در این فصل تعطیلات در دسترس خواهد بود

  یخچال کوچک Xbox Series X واقعاً اتفاق می افتد ، در این فصل تعطیلات در دسترس خواهد بود
  18 روز و 23 ساعت قبل

  وقتی مایکروسافت از طراحی کنسول Xbox Series X رونمایی کرد ، بسیاری به آن نگاه کردند و شروع به اشاره به شباهت های سیستم بازی با یخچال کردند. ایکس باکس شوخی کرد و حتی یک یخچال کاملاً بزرگ به اسنوپ داگ ارائه داد و به دنبال آن یک هدیه دیگر به یک کاربر توییتر ارائه داد.

  مایکروسافت در آوریل گذشته قول داد که اگر در برابر Skittles پیروز شود و قهرمان براکت مارک #BestOfTweets شود ، یخچالهای Xbox mini را در اواخر امسال به تولید می رساند و دقیقاً همان اتفاقی افتاد.

  در جریان کنفرانس Xbox + Bethesda E3 ، مایکروسافت مایکرو یخچال Xbox ، قدرتمندترین مینی یخچال جهان را اعلام کرد. یخچال کوچک Xbox که به عنوان یک کنسول Xbox Series X طراحی شده است ، حتی از "معماری خنک کننده Xbox Velocity Cooling" ، اشاره به معماری واقعی Xbox Velocity برخوردار است.

   https://techbord.com یخچال کوچک Xbox Series X واقعاً اتفاق می افتد ، این فصل تعطیلات در دسترس خواهد بود

  نگاه کردن به قوطی ها درون یخچال و فریزر ، یخچال کوچک Xbox به نظر می رسد کمی بزرگتر از کنسول Xbox Series X است ، اما ما فقط می توانیم از آن مطمئن شویم اگر مایکروسافت به ما اطلاعات بیشتری در مورد آن بدهد ، امیدوارم به زودی. هنگام باز کردن درب یخچال کوچک ، یک فضای سبز کاملا Xbox با سه قفسه در بدنه اصلی و دیگری درب مشاهده خواهید کرد.

  یخچال کوچک Xbox در این هنگام آزاد می شود فصل تعطیلات سال ، اما هنوز قیمت گذاری نشده است. اینکه آیا برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود ، فقط به عنوان یک کالای تبلیغاتی استفاده می شود یا به عنوان یک کالای سنتی در دسترس است نیز مشخص نیست.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری