techbord.com گیمرها فقط در سه ماهه سوم 7.46 میلیارد ساعت محتوا را در سیستم عامل های پخش مستقیم تماشا کرده اند

نظر ویراستار: این یکی دیگر از بنرهای تبلیغاتی سرویس های پخش آنلاین زنده بود زیرا Twitch ، Facebook و YouTube همگی در طی سه ماه منتهی به 30 سپتامبر پیشرفت شایسته تیتر داشتند. هنوز هم ذهنم را جلب می کند که جریان مستقیم بسیار محبوب است. چه کسی فکر کرده است که بازیکن دو باشد و دیگران را به تماشای بازی ها باز کند که اینگونه بلند شود؟

طبق آخرین گزارش سه ماهه Streamlabs (تولید شده با داده های Stream Hatchet) ، Twitch از نظر کل ساعات تماشای 4.74 میلیارد ساعت محتوای تماشا شده ، سایر سیستم عامل های جریان را هدایت کرده است. در کل سه سیستم عامل اصلی ، تعداد کل آنها به رقم سرسام آور 7.46 میلیارد نفر رسیده است.

به اندازه کافی جالب توجه است که این در مقایسه با سه ماهه گذشته که بینندگان 7.71 میلیارد ساعت محتوای خود را جذب می کردند ، اندکی افت کرده است. https://techbord.com پارسه فقط در سه ماهه سوم 7.46 میلیارد ساعت محتوا را در سیستم عامل های پخش مستقیم تماشا کرده است

ارزش شفاف سازی این واقعیت است که این معیار با عنوان "کل ساعت تماشا" برچسب گذاری شده و بسیار بالاتر از آمار "کل ساعت پخش شده" است ، به این معنی که بینندگان 7.46 میلیارد ساعت محتوای "زنده" را مشاهده نکرده اند.

< p> در گروه كل ساعتهای جریانی ، این كاهش چشمگیری برای Twitch است زیرا این شركت 91.1 درصد از سهم بازار را به دست آورد. این افزایش 14.5 درصدی در مقایسه با Q2 است و احتمالاً نشان می دهد که بسیاری از مخاطبان میکسر هنگام خاموش شدن Twitch در ماه جولای به Twitch رفته اند. از کل ساعت تماشای پای. در همین حال ، گزارش شده است که YouTube Gaming با افزایش 156 میلیون ساعت نسبت به سه ماهه دوم بیشترین رشد را از نظر ساعت تماشا داشته است.

https://techbord.com گیمرها فقط در سه ماهه سوم 7.46 میلیارد ساعت محتوا را در سیستم عامل های زنده مشاهده کردند

Riot Games ، توسعه دهنده League of Legends با Tencent محبوب ترین ناشر بود. و بازی های حماسی به راحتی دم می کنند. تعجب آور نیست که League of Legends بهترین بازی تماشا شده با 543 میلیون ساعت و پس از آن Fortnite با 426 میلیون ساعت بوده است.

اعتبار Masthead: Parilov

گیمرها فقط در سه ماهه سوم 7.46 میلیارد ساعت محتوا را در سیستم عامل های پخش مستقیم تماشا کرده اند
tech-culture/گیمرها-فقط-در-سه-ماهه-سوم-7-46-میلیارد-ساعت-محتوا-را-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com فقط بهترین معاملات فناوری Black Friday & Cyber ​​Monday
techbord.com به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند
techbord.com IO Interactive با اینتل همکاری می کند تا Hitman 3 را برای پردازنده های دارای 8 هسته و بالاتر ارتقا دهد
techbord.com Crucial Ballistix RAM در اورکلاک رکورد جدید جهان 7،004 مگاهرتز دارد
techbord.com Rockstar بازی Red Dead Online را از اول دسامبر به عنوان یک بازی جداگانه به فروش می رساند
techbord.com یکپارچه اسرارآمیز فلز در صحرای یوتا پیدا شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.