techbord.com گوگل در حال تبدیل برخی از مکان های خود به کلینیک های واکسیناسیون است

گوگل در حال پیوستن به لیست شرکت های فناوری است که در مبارزه با Covid-19 کمک می کنند. غول جستجو برخی از امکانات خود را در مکان های مختلف ایالات متحده به کلینیک واکسن تبدیل خواهد کرد و قول داده است 150 میلیون دلار برای ارتقا education آموزش و دسترسی به واکسن کمک کند.

مدیر عامل سوندار پیچای می نویسد که گوگل با ارائه دهنده خدمات بهداشتی One Medical و بهداشت عمومی همکاری کرده است تا همه چیز از ساختمانهای خود گرفته تا پارکینگ ها را برای باز کردن مکان های موجود در زمینه واکسن فراهم کند.

اولین مکان ها برای ارائه خدمات لس آنجلس و منطقه خلیج سانفرانسیسکو در کالیفرنیا خواهد بود. کرکلند ، واشنگتن ؛ و شهر نیویورک ، قبل از گسترش ملی. با 29 دفتر در سراسر ایالات متحده ، که بیشتر آنها خالی یا تقریباً خالی هستند زیرا بیشتر کارکنان از خانه کار می کنند ، باید گزینه های زیادی برای واکسیناسیون از دل Google وجود داشته باشد.

"COVID-19 همه گیری به شدت بر همه جامعه در سراسر جهان تأثیر گذاشته است. ” "این همچنین از هماهنگی بین بخش های دولتی و خصوصی و فراتر از مرزهای بین المللی ، در مقیاس قابل توجه الهام گرفته است. اکنون نمی توانیم سرعت خود را کاهش دهیم. "

علاوه بر این که زمینه های خود را باز می کند ، Google متعهد کمک مالی است. مبلغ 150 میلیون دلار کمک هزینه آموزش و توزیع واکسن از طریق کمکهای مالی به بنیاد CDC ، سازمان بهداشت جهانی و سایر سازمانهای غیر انتفاعی جهانی است. علاوه بر این ، 50 میلیون دلار برای آژانس های بهداشت عمومی در نظر گرفته شده است. این شرکت همچنین "كمك 5 میلیون دلاری كمك به سازمان هایی جهت رفع اختلاف نژادی و جغرافیایی در واكسیناسیون Covid-19 كرده است."

 https://techbord.com Google برخی از مکانهای خود را به کلینیک های واکسیناسیون تبدیل می کند

Google همچنین از طریق سرویس Google Cloud خود به سازمان ها در تسریع در انتقال واکسن ها کمک می کند. در همین حال ، جستجو و Maps "اطلاعات معتبر و سایت های واکسیناسیون محلی" را برجسته می کند. شرکت جف بزوس می خواهد به جو بایدن کمک کند تا در 100 روز اول ریاست جمهوری خود به واکسیناسیون 100 میلیون آمریکایی برسد. این شرکت با یک شخص ثالث ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شغلی همکاری کرده است تا واکسن ها را در مراکز خود تجویز کند.

نامه بهPOTUS: "آمازون آماده است تا به شما کمک کند تا به هدف شما برای واکسیناسیون 100 میلیون آمریکایی در 100 روز اول دولت شما. " pic.twitter.com/bH6y6IZZEW

- اخبار آمازون (amazonnews) 20 ژانویه 2021

گوگل در حال تبدیل برخی از مکان های خود به کلینیک های واکسیناسیون است
tech-culture/گوگل-در-حال-تبدیل-برخی-از-مکان-های-خود-به-کلینیک-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.