خبر

 • تک بورد - گفته می شود ویدیوی ناشناس Elon Musk را به دلیل توییت های دستکاری رمزنگاری خود تهدید می کند

  گفته می شود ویدیوی ناشناس Elon Musk را به دلیل توییت های دستکاری رمزنگاری خود تهدید می کند
  9 روز و 9 ساعت قبل

  WTF ؟! ایلان ماسک این قدرت را دارد که با یک توییت قیمت ارزهای رمزنگاری شده را بشکند یا سر به فلک بکشد ، و برخی از مردم از نحوه استفاده از این قدرت ناراضی هستند ، از جمله ، به نظر می رسد ، ناشناس ، که فقط یک ویدیوی تهدیدآمیز را با هدف رئیس تسلا منتشر کرده است. اما آیا واقعاً گروه هکتیست مسئول است؟

  الون ماسک و تسلا به بیت کوین در سال جاری کمک کردند تا به رکورد برسد. این شرکت در ماه فوریه اعلام کرد که 1.5 میلیارد دلار در رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است و به زودی آن را به عنوان پرداخت محصولات خود قبول خواهد کرد. تا ماه آوریل ، BTC به زیر 65000 دلار رسید.

  اما ماه گذشته این رابطه به هم خورد ، وقتی ماسک گفت که تسلا به دلیل تأثیرات زیست محیطی استخراج ، قبول رمزعبور را به عنوان پرداخت متوقف می کند. وی همچنین اشاره کرد که این غول EV دارایی های بیت کوین خود را فروخته است اما بعداً گفت این مورد صدق نمی کند.

  او قبلاً به پایین آمدن بیت کوین به سطح سرمایه گذاری قبل از تسلا کمک کرده بود ، ماسک دوباره در آن حضور داشت جمعه ، توییت کردن پست های بیشتر در مورد شکستن رمزنگاری و کاهش ارزش آن.

  pic.twitter.com/MLhu6oOwgc

  - الون ماسک (elonmusk) 4 ژوئن 2021

  شنبه ، در همان روز قیمت BTC به حدود 34800 دلار کاهش یافت ، گروهی که ادعا می کردند ناشناس هستند ویدئویی را در YouTube منتشر کردند و ماسک را به دلیل "یک شخص ثروتمند خودشیفته دیگر که بسیار مایل به توجه است" انتقاد کرد.

  "به نظر می رسد بازی هایی که شما با بازارهای رمزنگاری بازی کرده اید زندگی را نابود کرده است " ، راوی اظهار داشت ، و اضافه کرد که توییت های اخیر میلیاردر "بی توجهی نسبت به یک فرد متوسط ​​کارگر را" "

  یک نکته مهم در اینجا وجود دارد: در حالی که این ویدئو مانند آنچه قبلا توسط Anonymous اعلام شده بود به نظر می رسد ، محبوب ترین حساب توییتر این گروه ، YourAnonNews ، هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده ندارد. حساب دیگر ،BscAnon ، نیز اصرار دارد که این ویدیو از آنها نیست. با این حال ،YourAnonCentral ، یک حساب توییتر با 5.9 میلیون دنبال کننده که ادعا می کند با ناشناس ارتباط دارد ، می گوید که این ویدیو واقعاً از این گروه است.

  همانطور که توسط فوربس گزارش شده ، گویاترین نشانه رسمی این فیلم است اصالت عدم حضور آن در کانال رسمی YouTube ناشناس است.

  شخصی که در این ویدئو آمده می گوید: "مشک" خلق و خوی عمومی ماسک "منجر به این شده است که افراد زحمتکش می بینند که" رویاهای خود "منحل شده است. با اخطار زیر پایان می یابد: "شما ممکن است فکر کنید باهوش ترین فرد اتاق هستید ، اما اکنون با مسابقه خود روبرو شده اید. ما ناشناس هستیم! ما لژیون هستیم. از ما انتظار دارید. "

  حتی اگر این ویدئو معامله واقعی نیست ، افراد زیادی هستند که نظرات مشابهی درباره تأثیر ماسک دارند. میچی لومین ، توسعه دهنده مستقر در کلرادو که به حفظ و نگهداری کمک می کند ، گفت: "من راحت نیستم که یک شخص یا نهاد کوچک بتواند بازار را دستکاری کند. من حدس می زنم که در حال حاضر ما در رمزنگاری هستیم." Dogecoin که همچنین با اقدامات ماسک شاهد کاهش و افزایش قیمت خود بوده است. "عالی نیست ، مطمئناً ".

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری