خبر

 • تک بورد - گفته می شود مایکروسافت در حال مذاکره برای دستیابی به Discord با بیش از 10 میلیارد دلار است

  گفته می شود مایکروسافت در حال مذاکره برای دستیابی به Discord با بیش از 10 میلیارد دلار است
  20 روز و 18 ساعت قبل

  Discord ، یک برنامه اصلی در اکثر رایانه های شخصی بازی که اتفاقاً یک مشتری چت قوی نیز برای بهره وری است ، گزارش شده است که مایکروسافت در معامله ای بالغ بر 10 میلیارد دلار برای خرید در نظر گرفته است. این پلتفرم اخیراً 7 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود ، اما با توجه به اینکه Slack ، رقیب مختلف و با ماهانه کاربران کمتری ، تقریباً چهار برابر این رقم (27.7 میلیارد دلار) به Salesforce رفت ، مایکروسافت می

  گفته می شود مایکروسافت و Discord در حال مذاکره در مورد یک معامله خرید با ارزش بیش از 10 میلیارد دلار هستند ، به گفته بلومبرگ ، که اشاره می کند که پلتفرم چت ویدیویی اخیراً با خریداران بالقوه و غول های نرم افزاری ارتباط برقرار کرده است ، اکنون رئیس فیل اسپنسر رئیس مایکروسافت Xbox درگیر مذاکرات برای خرید احتمالی شد.

  منبع دیگری که با بلومبرگ صحبت می کند ادعا می کند که Discord ممکن است علنی شود ، با توجه به اینکه IPO از ویژگی های بازی بالاتر از گذشته با ارزیابی 38 میلیارد دلاری Roblox بالاتر رفته است. در حالی که Discord همچنان به جامعه بازی ها خدمت می کند ، و بازیکنان را مستقیماً از طریق کانال های رسمی با سازندگان بازی در ارتباط می گذارد ، سال گذشته در میان کار روزافزون فرهنگ خانگی ناشی از همه گیری ، این پلتفرم زیرساخت های خود را تقویت کرد و خود را به عنوان مکانی برای همه معرفی کرد. صحبت کنید ، نه فقط گیمرها.

  https://techbord.com گفته می شود مایکروسافت در حال مذاکره برای دستیابی به Discord با بیش از 10 میلیارد دلار است

  هنوز در اختلاف نیستید؟ این را از طریق بارگیری TechSpot بررسی کنید

  اگر معامله مایکروسافت به نتیجه برسد ، جالب است که ببینید چگونه از پایگاه کاربری گسترده Discord که دارای 300 میلیون کاربر ثبت شده قابل توجه است ، استفاده می کند سال گذشته و گفته می شود که در حال حاضر به خوبی می تواند سرنوشت خود را کنترل کند.

  علاوه بر این ، مایکروسافت می تواند اشتراک Discord Nitro را با Xbox Game Pass به عنوان یکی دیگر از پرهای اصلی خود به دنبال ZeniMax اخیر بسته بندی کند. با ادغام ویژگیهای مفید / مرتبط Discord در Microsoft Teams ، پیشنهادات محل کار خود را کسب کرده و یا آنها را تقویت کنید. همچنین ممکن است فقط با ترک Discord همانطور که هست خوب باشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری