خبر

 • تک بورد - گزارش: دونالد ترامپ می تواند به بنیانگذار جاده ابریشم ، راس اولبریخت ، رحمت کند

  گزارش: دونالد ترامپ می تواند به بنیانگذار جاده ابریشم ، راس اولبریخت ، رحمت کند
  چند ثانیه قبل

  TL ؛ DR: راس اولبریخت ، در حال گذراندن یک حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط برای سهم خود در بازار داروهای تاریک Silk Road ، می تواند از جانب دونالد ترامپ بخشوده شود. گزارش جدید ادعا می کند که دفتر مشاور کاخ سفید در حال بررسی اسناد مربوط به پرونده اولبریخت بوده است ، و رئیس جمهور قبل از ترک دفتر نام خود را در میان کسانی که برای تخفیف و بخشش در نظر گرفته شده اند ، در نظر گرفته است.

  بر اساس روزنامه دیلی بیست ، که به سه نفر از افراد آشنا با این موضوع اشاره می کند ، ترامپ ابراز همدردی با وضعیت اولبریخت کرده است.

  راه اندازی شده در فوریه 2011 ، جاده ابریشم ، که از شبکه Tor استفاده می کرد ، به یک بازار عظیم دارویی به ارزش 1.2 میلیارد دلار رشد کرد. اندازه و پولی که به دست آورد ، جاده ابریشم را در مرکز توجه قانون قرار داد ، که جستجو برای کشف هویت دزد دزدان دریایی رابرتز را آغاز کرد. این نام - برگرفته از عروس پرنسس - توسط اولبریخت هنگام اداره امپراطوری تجارت خود استفاده شد.

  اولبریخت در سال 2013 دستگیر شد و به جرم کلاهبرداری رایانه ای ، پولشویی و جرایم مواد مخدر متهم شد. وی همچنین متهم به استخدام افراد برای کشتن پنج کاربر جاده ابریشم به جرم سرقت از سایت و تلاش برای سیاه نمایی از طریق فاش شدن هویت واقعی وی شد ، اما هیچ مدرکی مبنی بر قتل یافت نشد.

  پس از مقصر شناخته شدن در سال 2015 ، به اولبریخت به مجازات ابد بدون امکان آزادی مشروط محکوم شد ، مجازاتی که بسیاری معتقدند بسیار بیشتر از جرم است. دیلی بیست خاطرنشان می کند که جان اسلامپ ، بزرگترین فروشنده دارو در جاده ابریشم ، ده سال حقوق دریافت کرده است ، در حالی که سایر مدیران سایت به 17 ماه تا شش سال و نیم محکوم شده اند.

  در حالی که اولبریخت به ایجاد خود اعتراف کرد جاده ابریشم ، او ادعا می کند که این عملیات را به شخص دیگری منتقل کرده است ، و او را به یک "مرد سقوط" برای آن شخص تبدیل کرده است. فرجام خواهی علیه حکم حبس ابد وی در سال 2017 رد شد.

  مطمئناً ترامپ به Ulbricht رحمت نخواهد داد ، اما گفته می شود حمایت از آرمان دومی در میان کسانی که در رئیس جمهور هستند افزایش یافته است. حلقه نزدیک است.

  نه کاخ سفید و نه خانواده اولبریخت در مورد ماجرا اظهار نظر نکردند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری