خبر

 • تک بورد - گزارش: آمازون می تواند یک کلید برای ساختمان آپارتمان شما داشته باشد

  گزارش: آمازون می تواند یک کلید برای ساختمان آپارتمان شما داشته باشد
  24 روز و 16 ساعت قبل

  از داشتن کلید در ساختمان آپارتمان آمازون چه احساسی دارید؟ آیا راحت است یا کمی نگران کننده است؟ با توجه به اینکه این شرکت از قبل می تواند به هزاران ملک دسترسی پیدا کند ، این احتمال وجود دارد که این شرکت قبلاً چنین امکانی را داشته باشد و بر اساس یک گزارش جدید مشوق های مالی به صاحبان بیشتر برای نصب سیستم ها ارائه می دهد.

  کلید آمازون برای تجارت به رانندگان اجازه می دهد تا بدون نیاز به ساکنین یا کارکنان ساختمان ، آنها را تحویل بگیرند. سیستم از طریق برنامه Amazon Flex کار می کند - رانندگان درخواست دسترسی به ساختمان را دارند ، که پس از تأیید آمازون تأیید می شود شناسه ، مسیر ، مکان و زمان درخواست کارمند.

  آمازون می گوید برنامه Key for Business اجازه می دهد تا کالاها سریعتر به ساکنان ساختمان تحویل داده شود ، اطمینان از تأیید دیجیتال امن تر رانندگان ، افزایش موفقیت در تحویل برای اولین بار ، و منجر به تعداد کمتر سرقت شده.

  اما این برنامه باعث افزایش نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی در بین ساکنان ، به ویژه با خطر هک شدن دستگاه ها می شود. بعلاوه ، آمازون این مسئله را به مالکان واگذار می کند که آیا آنها از ورود ساختمان به این برنامه به ساکنان اطلاع دهند.

  به گفته آسوشیتدپرس ، فروشندگان آمازون با نصب قفل سازها و مشورت با مدیران آپارتمان ها در مورد نصب دستگاه ها همکاری می کنند. . این شرکت این کار را به صورت رایگان انجام می دهد و گاهی یک کارت هدیه 100 دلاری به عنوان مشوق ارائه می دهد.

  AP می نویسد که فقط سرویس پستی ایالات متحده راهی برای ورود به ساختمانهای آپارتمانی دارد تا به صندوق های پستی برسد. UPS در سال 2018 سیستم مشابهی را آزمایش کرد اما بدون اینکه دلیل آن را بگوید ، آزمایش را به پایان رساند.

  کلید آمازون

  آمازون رونمایی شد سیستم تحویل "کلیدی" آن در سال 2017 که به رانندگان اجازه می دهد درهای ورودی مشتریان را باز کرده و بسته های داخلی را رها کنند. این سرویس شامل تحویل به وسایل نقلیه در سال 2018 و گاراژها در سال 2019 شد. Walmart نسخه مخصوص خود را دارد - و حتی می تواند یخچال شما را نیز ذخیره کند. هیچ یک از شرکت ها مشخص نکرده اند که چه تعداد از افراد از این خدمات استفاده می کنند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری