خبر

 • تک بورد - کوکاکولا در حال آزمایش اشتراک ماشین فروش در ژاپن است

  کوکاکولا در حال آزمایش اشتراک ماشین فروش در ژاپن است
  25 روز و 14 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: سرویس های اشتراک نوشیدنی الگوی اثبات نشده ای هستند. صنعت سفر دریایی سالها به مهمانان این گزینه را داده است تا بسته های اشتراک نوشابه و الکل را خریداری کنند. چنین خدماتی با انتخاب گزینه های بیشتر ممکن است برای مشتریان در خشکی جذابیت کمتری داشته باشد ، اما خواهیم دید.

  کوکاکولا برای تقویت فروش ماشین فروش خود به مدل اشتراکی همیشه محبوب روی آورده است.

  نشریه ژاپنی Nikkei گزارش می دهد که از ماه آینده ، کوکاکولا ژاپن یک نوشیدنی با نرخ ثابت را تجربه خواهد کرد. خدماتی که در آن مشترکان می توانند روزانه یک بطری از یک دستگاه فروش دریافت کنند. اشتراک ماهانه 2700 ین یا تقریباً 25 دلار خواهد بود.

  این کار در کمتر از سود هر نوشابه انجام می شود - ارزان تر از آن است که معمولاً در یک ماشین فروش پرداخت می کنید ، اما هنوز هم گران تر از خرید چند دستگاه است. 12 بسته برای خانه و مثلاً یکی را با خود حمل کنید تا هر روز برای ناهار کار کنید.

  https://techbord.com کوکاکولا در حال آزمایش اشتراک ماشین فروش در ژاپن

  خدمات اشتراک از طریق برنامه تلفن هوشمند Coke On انجام می شود. به ما گفته شده است که تقریباً 340،000 دستگاه در سراسر کشور با سرویس اشتراک کار خواهند کرد.

  فروش دستگاه های فروش در طی سال گذشته به دلیل همه گیری کاهش یافته است و کوکا کولا بدون شک امیدوار است که خدمات اشتراک نرخ می تواند افزایش مورد نیاز را فراهم کند.

  تصاویر با احترام به الکساندر تولستیخ ، فتازدیماک

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری