خبر

 • تک بورد - کوجیما پروداکشنز با بخش‌های جدید به موسیقی، تلویزیون و فیلم منشعب می‌شود

  کوجیما پروداکشنز با بخش‌های جدید به موسیقی، تلویزیون و فیلم منشعب می‌شود
  15 روز و 10 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: استودیوی Hideo Kojima، Kojima Productions، در مورد پروژه های آینده خود بسیار محرمانه است. ما می دانیم که احتمالاً دنباله Death Stranding و شاید یک پروژه کاملاً متفاوت دیگر را در نظر دارد. اکنون به نظر می رسد که در حال برنامه ریزی برای تولید برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی با بخش جدیدی است که به این وظیفه اختصاص دارد.

  روز دوشنبه، Kojima Productions اعلام کرد که بخش موسیقی، تلویزیون و فیلم را افتتاح می کند. دپارتمان جدید در لس آنجلس، کالیفرنیا مستقر خواهد بود و وظایف مربوط به بردن املاک استودیو به "دیگر مناطق فرهنگ پاپ" را انجام خواهد داد.

  این شرکت از کهنه‌کار قدیمی پلی استیشن استفاده کرد. رایلی راسل به عنوان رئیس بخش. راسل تقریباً 28 سال در سمت‌های مختلف در پلی استیشن کار کرد، از جمله معاون امور بازرگانی، معاون ارشد توسعه شرکت، مدیر ارشد حقوقی، و دیگران.

  #KojimaProductions مفتخر است که یک تجارت جدید را اعلام کند. بخش در کالیفرنیا، ایالات متحده افتتاح خواهد شد. این فرصت‌ها را فراتر از توسعه بازی در فیلم، تلویزیون و سایر اشکال سرگرمی کشف می‌کند. بیشتر بخوانید: https://t.co/fWUGl1OwPw pic.twitter.com/8dcl7STIQL

  — KOJIMA PRODUCTIONS (Eng) (@KojiPro2015_EN) 22 نوامبر 2021

  "بخش جدید وظیفه کار خواهد داشت رئیس جدید کوجیما می‌گوید با متخصصان خلاق و با استعداد در تلویزیون، موسیقی و فیلم، و همچنین صنعت بازی‌های آشناتر. "این تیم به عنوان منشور خود، هدف خود را گسترش دسترسی و آگاهی از املاکی است که اکنون در تولید کوجیما در حال توسعه هستند، و آنها را حتی بیشتر به بخشی از فرهنگ عمومی ما تبدیل کند."

  حرکت نباید غافلگیر کننده باشد. سازنده بازی در سال 2019 علاقه خود را به ساخت فیلم ابراز کرد.

  استودیویی که توسط مغز متفکر متال گیر سالید، هیدئو کوجیما تأسیس شده است، تنها یک بازی در اختیار دارد، Death Stranding. از آگوست 2021، کوجیما پروداکشنز پنج میلیون نسخه از اولین عنوان خود را فروخته است. نورمن ریدوس، ستاره بازی، The Walking Dead، اخیراً اجازه نداد که دنباله Death Stranding در حال مذاکره است.

  این استودیو همچنین توییت کرد که به دنبال استعداد برای کار بر روی یک برند است. IP جدید در حال توسعه است. تقریباً هیچ چیز در مورد پروژه مشخص نیست، اما، کوجیما اشاره کرد که می‌خواهد یک بازی ترسناک شبیه به PT انجام دهد.

  "من می‌خواهم یک بازی ترسناک بسازم، اما این راه‌حل خوب را ندارم. کوجیما در طی یک پنل بفتا در سال 2019 گفت که [بتوانیم وقتی چیزها ترسناک می‌شوند به دور نگاه کنیم.» "برای PT، من می خواستم چیزی بسازم که همه واقعاً به اشتراک بگذارند. این یک فیلم است، اما یک بازی است... من به چنین ایده ای فکر می کنم، و می خواهم چنین کاری انجام دهم. ."

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری