خبر

 • تک بورد - کمپانی برادران وارنر دنباله ای از Wonder Woman 1984 در پی نمایش موفق آخر هفته در حال پیگیری سریع است

  کمپانی برادران وارنر دنباله ای از Wonder Woman 1984 در پی نمایش موفق آخر هفته در حال پیگیری سریع است
  16 روز و 1 ساعت قبل

  Wonder Woman 1984 در روز کریسمس برای اولین بار ظاهر شد و از پیش بینی ها فراتر رفت. برادران وارنر فاش کرد که تقریبا نیمی از مشترکان خرده فروشی HBO Max فیلم را در روز راه اندازی تماشا کرده اند. به گفته این استودیو ، کل ساعتهای مشاهده در روز جمعه در مقایسه با یک روز متوسط ​​بیش از سه برابر بوده است.

  تصمیم برادران وارنر برای نمایش Wonder Woman 1984 در HBO Max در همان روزی که در سینماها پخش شد ، پرهای زیادی را به هم ریخت اما در عقب ، به نظر می رسد قمار نتیجه داده است.

  برادران وارنر گفت فیلم آخر هفته تعطیلات "به راحتی تسخیر" شد ، و بیش از پیش بینی ها به عنوان "آخر هفته افتتاحیه داخلی پس از همه گیری برای هر فیلم بلند امسال". Wonder Woman 1984 با فروش 16.7 میلیون دلار در باکس آفیس ، تعداد جهانی فیلم را تاکنون به 85 میلیون دلار رسانده است.

  من مطمئن نیستم که این وضعیت را به عنوان شرایط پس از همه گیری بخوانم. کنترل خیلی دور است ، اما تصور می کنم برای هر یک از آنها خاص باشد.

  مهمانی های تماشای خصوصی و نمایش های صفحه ای با صفحه نمایش با قالب بزرگ مانند IMAX محبوب ترین گزینه در بین بینندگان بودند. بیش از 10 هزار اجاره خصوصی در آخر هفته افتتاح رزرو شد ، وارنر وارنر گفت. Alamo Drafthouse ، AMC و دیگران اکنون گزینه اجاره سالن های نمایش کامل برای نمایش خصوصی را برای ایجاد یک محیط امن تر در هنگام شیوع بیماری ارائه می دهند.

  توبی امریچ ، رئیس برادران وارنر گفت که آنها برای ادامه داستان هیجان زده هستند. دیانا پرینس با "Wonder Women" از زندگی واقعی خود که برای خاتمه دادن به سه گانه برنامه ریزی شده طولانی باز خواهد گشت.

  Wonder Woman 1984 دنباله اولین فیلم در این حق امتیاز از سال 2017 و نهمین قسمت کلی در جهان گسترده DC.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری