خبر

 • تک بورد - کلید اصلی Nvidia GTC 2021 کاملاً CGI بود و هیچ کس متوجه آن نشد

  کلید اصلی Nvidia GTC 2021 کاملاً CGI بود و هیچ کس متوجه آن نشد
  3 روز و 15 ساعت قبل

  جالب توجه: انویدیا فاش کرد که سخنرانی اصلی GTC 2021 آن که در آوریل پخش شد به طور کامل در metaverse اتفاق افتاد - یعنی همه چیز CGI بود. این یک حرکت جسورانه بود ، اما حرکتی بود که به انویدیا اجازه می داد تا نشان دهد که پلتفرم Omniverse واقعاً چقدر تأثیرگذار است.

  انویدیا بعنوان بخشی از کنفرانس فناوری GPU (GTC) در ابتدای امسال میزبان یک گنج مخفی گنج بود که در آن از تماشاگران دعوت کرد تا ببینند آیا می توانند "چیزهای غیر عادی" را در طول مراسم مشاهده کنند ارائه.

  برای شرکت ، از کاربران خواسته شد تا تخم مرغ های عید پاک را که برای شرکت در نظر گرفته بودند ، توئیت کنند تا بتوانند جوایز ارزشمندی مانند Nvidia GeForce RTX 3090 را از آن خود کنند.

  مشخص نیست که چه تعداد افراد در مسابقه شرکت کردند ، اما این بی ربط است زیرا در این مرحله تنها چیزی که باید بدانید این است که کل ارائه یک تخم مرغ عید پاک بزرگ بود.

  درست است ، کل ارائه - از هر اسلاید جداگانه و هر نماد در آنها به عنوان "اصلی" از مدیر عامل جنسن هوانگ-به صورت دیجیتالی با استفاده از Nvidia Onmiverse ، پلت فرم شرکت برای همکاری مجازی و شبیه سازی زمان واقعی ایجاد شد. و ظاهراً هیچ کس توجه نکرد.

  انویدیا یک مستند در مورد همه چیز منتشر کرده است ، که نشان می دهد چگونه کل ارائه به طور مجازی ایجاد شده است.

  این چیزی است که واقعاً شما را مجبور به تجدید نظر می کند استدلال ایلان ماسک مبنی بر اینکه ما در یک شبیه سازی زندگی می کنیم.

  ماسک در موارد متعددی اظهار داشته است که اگر اصلا پیشرفتی را در نظر بگیرید ، بازی های ویدئویی روزی از واقعیت غیرقابل تشخیص خواهند بود و این می تواند به معنای ما باشد. کل واقعیت یک شبیه سازی است سایرین در جامعه علمی ، از جمله اخترفیزیکدان نیل دگراس تایسون ، احتمال اینکه ما در یک شبیه سازی زندگی می کنیم را 50-50 می دانند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری