خبر

 • تک بورد - کریس پرت در فیلم برادران سوپر ماریو سال آینده نقش ماریو را بازی می کند

  کریس پرت در فیلم برادران سوپر ماریو سال آینده نقش ماریو را بازی می کند
  1 روز و 9 ساعت قبل

  آیا آنقدر بزرگ شده اید که اولین فیلم را بر اساس یک بازی ویدیویی به خاطر بسپارید؟ بسیاری از بچه های اوایل دهه نود با دیدن یک نمایش زنده Super Mario Bros. بر روی صفحه نمایش بزرگ بسیار هیجان زده شدند ، اما انحراف آن از منبع اصلی گیج کننده و ناامید کننده بود و روندی را ایجاد کردند که تا به امروز ادامه داشت. اما در اینجا چند خبر خوب برای طرفداران ماریو وجود دارد: لوله کش بار دیگر در حال تماشای فیلم است

  ویژگی جدید ماریو ، البته ، یک فیلم متحرک است ، بنابراین Star-Lord قرار نیست با باب هاسکینز فقید با دویدن در لباس های آبی و یک کلاه قرمز شیگرو میاموتو ، خالق ماریو ، در نینتندو دایرکت فاش کرد که ویژگی کامل استودیوهای Illumination در 21 دسامبر 2022 منتشر می شود.

  این انیمیشن بازیگران کاملی دارد. علاوه بر پرات ، صدای پرنسس هلو را آنیا تیلور-جوی صدا می کند ، که بیشتر برای بازی The Queen \ 's Gambit شناخته می شود. در فیلم فیلادلفیا همیشه آفتابی است چارلی دی نقش لوئیجی را بر عهده می گیرد ، جک بلک باوزر خواهد بود و کیگان-مایکل کی صدای وزغ را صدا می کند. منتظر شنیدن صدای خرگوش Don Kong از خنده ستون روگان مانند Fred Armisen ، Cranky Kong ، کوین مایکل ریچاردسون (دکتر جدید Hibbert از The Simpsons) کامک ، و Spike توسط Sebastian Maniscalco صدا خواهد بود.

  علاوه بر این ، چارلز مارتینت ، که صداپیشگی ماریو ، لوئیجی و والوییجی را بر عهده داشته است ، در "فیلمهای شگفت انگیز " در فیلم ظاهر می شود.

  Illumination بیشتر برای من نفرت انگیز مشهور است و فیلم مخفی زندگی حیوانات خانگی ، و کارگردانان انیمیشن ماریو ، آرون هوروات و مایکل ژلنیک ، پشت Teen Titans Go! نمایش و فیلم آن ، Teen Titans Go! به فیلم ها.

  این اولین فیلم بزرگ سینمایی نینتندو پس از برادران سوپر ماریو در سال 1993 خواهد بود ، فیلمی با تولید بسیار آشفته ، هوسکینز و جان لگوئیزامو (لوئیجی) بخش زیادی از وقت خود را در صحنه مست به عنوان راهی برای مقابله با. هوسکینز آن را "بدترین کاری که من انجام دادم " نامید ... کل تجربه یک کابوس بود. "این یک شکست بحرانی و تجاری بود ، اما دو هفته قبل از پارک ژوراسیک افتتاح نشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری