techbord.com کافی نت به دلیل برخورد همه گیر با سود ، به مزرعه استخراج رمزنگاری تبدیل می شود

WTF ؟! Covid-19 تأثیرات ویرانگری بر بسیاری از مشاغل داشته است ، اما برخی از آنها با چرخش در تولید منابع جدید درآمد زنده مانده اند. برای یک کافی نت در ویتنام ، پاسخ این بود که به استخراج ارز رمزپایه روی بیاورید.

همانطور که توسطI_Leak_VN (از طریق VideoCardz) توییت شد ، Internet Café Computer Star تنظیمات چشمگیری دارد ، از جمله تعدادی کارت گرافیک RTX 3080 - تعجب آور نیست که متعلق به یک فروشگاه رایانه ای است. این مکان دارای سه طبقه سرگرمی بازی است ، اما به نظر می رسد همه گیری باعث افت سود شده است.

وقتی COVID دوباره به کشور من حمله کرد و این ایده دیوانه های بزرگ کافه نت بود 3080 کارت گرافیک با RGB بسیار زیبا هستند (تصویر اول)VideoCardz @ death_1125 @ TechDeals_16 @ 9550pro @ harukaze5719 @ hms1193 @ kopite7kimi @ 3DCenter_orgJokerReview pic.twitter.com/vgh16hRNDF

- I_Leak_VN 15N (I) 2021

در یک پست در فیس بوک ، این شرکت می گوید که با افزایش "سود بیشتر" مدل کسب و کار خود را از یک کافه اینترنتی به یک عملیات استخراج تبدیل می کند. طبق ترجمه گوگل ، در این پست به "تغییر تجارت در همه گیر" اشاره شده است ، بنابراین به نظر می رسد این اقدام توسط Covid-19 انجام شده باشد.

با رسیدن قیمت رمزارزها مانند Ethereum و Bitcoin به سطوح رکورد ، و بسیاری از مشاغل - حتی مشمولان محدودیت قفل - که از تأثیر اقتصادی بیماری همه گیر رنج می برند ، این یک حرکت زیرکانه به نظر می رسد ، به ویژه اینکه رایانه های شخصی به طور مداوم می توانند استخراج کنند.

 https://techbord.com در حالی که سود همه گیر به سود همه گیر دست می یابد ، به مزرعه استخراج رمزنگاری تبدیل می شود

استخراج رمزنگاری - سبک RGB

< p> مزیت دیگر عرضه کارت های RTX 3080 توسط کافه است. همانطور که توسط معدنچیان Ethereum در خرید لپ تاپ با جدیدترین کارتهای Nvidia به طور مستقیم از تولید کنندگان ، GPU های Ampere در استخراج بسیار کارآمد هستند.

افزایش قیمت کریپتوها و کمبود تراشه ، بازار GPU را هرچه بیشتر به وضعیت بدتر نزدیک کرده است. روزهای قدیمی اواخر سال 2017 / اوایل سال 2018 که یافتن کارت های گرافیک تقریباً غیرممکن بود و آنهایی که در بازار بودند هزینه زیادی داشتند. ورودی بعدی از سری Ampere ، RTX 3060 ، هفته آینده با MSRP 329 دلار وارد بازار می شود ، اما حتی پیش خریدها نیز تا 75 درصد بیشتر از این قیمت است.

کافی نت به دلیل برخورد همه گیر با سود ، به مزرعه استخراج رمزنگاری تبدیل می شود
tech-culture/کافی-نت-به-دلیل-برخورد-همه-گیر-با-سود-به-مزرعه-استخراج.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.