خبر

 • تک بورد - کافی نت به دلیل برخورد همه گیر با سود ، به مزرعه استخراج رمزنگاری تبدیل می شود

  کافی نت به دلیل برخورد همه گیر با سود ، به مزرعه استخراج رمزنگاری تبدیل می شود
  24 روز و 19 ساعت قبل

  WTF ؟! Covid-19 تأثیرات ویرانگری بر بسیاری از مشاغل داشته است ، اما برخی از آنها با چرخش در تولید منابع جدید درآمد زنده مانده اند. برای یک کافی نت در ویتنام ، پاسخ این بود که به استخراج ارز رمزپایه روی بیاورید.

  همانطور که توسطI_Leak_VN (از طریق VideoCardz) توییت شد ، Internet Café Computer Star تنظیمات چشمگیری دارد ، از جمله تعدادی کارت گرافیک RTX 3080 - تعجب آور نیست که متعلق به یک فروشگاه رایانه ای است. این مکان دارای سه طبقه سرگرمی بازی است ، اما به نظر می رسد همه گیری باعث افت سود شده است.

  وقتی COVID دوباره به کشور من حمله کرد و این ایده دیوانه های بزرگ کافه نت بود 3080 کارت گرافیک با RGB بسیار زیبا هستند (تصویر اول)VideoCardz @ death_1125 @ TechDeals_16 @ 9550pro @ harukaze5719 @ hms1193 @ kopite7kimi @ 3DCenter_orgJokerReview pic.twitter.com/vgh16hRNDF

  - I_Leak_VN 15N (I) 2021

  در یک پست در فیس بوک ، این شرکت می گوید که با افزایش "سود بیشتر" مدل کسب و کار خود را از یک کافه اینترنتی به یک عملیات استخراج تبدیل می کند. طبق ترجمه گوگل ، در این پست به "تغییر تجارت در همه گیر" اشاره شده است ، بنابراین به نظر می رسد این اقدام توسط Covid-19 انجام شده باشد.

  با رسیدن قیمت رمزارزها مانند Ethereum و Bitcoin به سطوح رکورد ، و بسیاری از مشاغل - حتی مشمولان محدودیت قفل - که از تأثیر اقتصادی بیماری همه گیر رنج می برند ، این یک حرکت زیرکانه به نظر می رسد ، به ویژه اینکه رایانه های شخصی به طور مداوم می توانند استخراج کنند.

   https://techbord.com در حالی که سود همه گیر به سود همه گیر دست می یابد ، به مزرعه استخراج رمزنگاری تبدیل می شود

  استخراج رمزنگاری - سبک RGB

  < p> مزیت دیگر عرضه کارت های RTX 3080 توسط کافه است. همانطور که توسط معدنچیان Ethereum در خرید لپ تاپ با جدیدترین کارتهای Nvidia به طور مستقیم از تولید کنندگان ، GPU های Ampere در استخراج بسیار کارآمد هستند.

  افزایش قیمت کریپتوها و کمبود تراشه ، بازار GPU را هرچه بیشتر به وضعیت بدتر نزدیک کرده است. روزهای قدیمی اواخر سال 2017 / اوایل سال 2018 که یافتن کارت های گرافیک تقریباً غیرممکن بود و آنهایی که در بازار بودند هزینه زیادی داشتند. ورودی بعدی از سری Ampere ، RTX 3060 ، هفته آینده با MSRP 329 دلار وارد بازار می شود ، اما حتی پیش خریدها نیز تا 75 درصد بیشتر از این قیمت است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری