خبر

 • تک بورد - کافه اینترنت دزدیده بیش از 7000 دلار کارت گرافیک به سرقت رفته است

  کافه اینترنت دزدیده بیش از 7000 دلار کارت گرافیک به سرقت رفته است
  4 روز و 18 ساعت قبل

  WTF ؟! کارت های گرافیک با افزایش قیمت و کمیابیت روزافزون خود ، به سخت افزار معادل طلا تبدیل می شوند. برخی از سارقان در چین تصمیم گرفتند با سرقت انبوهی کارت از یک کافه اینترنتی بی خبر ، از بازار فعلی سو استفاده کنند و تقریباً با دارایی به ارزش 8000 دلار درآمد کسب کنند.

  اخبار چینی 浙 样 红 TV (از طریق Tom's Hardware) گزارش می دهد که شش کارت گرافیک پیشرفته نامشخص در بردند. صاحب این کافه به پلیس گفت که ارزش هر یک در حدود 7000 یوان (1094 دلار) است ، اگرچه او کل ضرر را 50،000 (7812 دلار) اعلام کرد - با توجه به ویدیوی سایت احتمالاً به دلیل سرقت مادربردها نیز وجود دارد.

  این سرقت هیچ سر و صدا و تصرف ساده در اواسط شب نبود. یکی از مجرمان ابتدا در مورد اجاره محل با صاحب کافه تماس گرفت که برای این کار از یک کارت شناسایی جعلی استفاده کرد. مجرم همچنین به دلیل همه گیری ، ماسک صورت نیز به پا کرده بود ، به این معنی که مالک نمی توانست تأیید کند که همان شخص موجود در کارت شناسایی است - و بله ، درخواست از او برای برداشتن ماسک محتاطانه بود.

  https://techbord.com کافه اینترنت دزدیده بیش از 7000 دلار کارت گرافیک به سرقت رفته

  جای تعجب ندارد مردم آنها را می دزدند

  با ادعای اینکه یکی از دوستانش برای یک جلسه بازی در حال آمدن است ، سارق از صاحبش کیسه زباله خواست تا از اتاق خارج شود ، در آن زمان کارت ها و مادربردها ربوده شدند. قطع و جدا کردن هفت موبو با GPU های متصل به زمان جمع آوری یک کیسه کاملاً چشمگیر است.

  کمبود تراشه ، رمزارزها و پوست سرها بازار را به وضعیتی بدتر سوق داده است. بیت کوین با رکورد 20،000 دلار در آن زمان ، باعث تقاضای گسترده معدنچیان شد که منجر به کمبود کارت گرافیک و قیمت های بسیار تورم شد ، چیزی که همه ما با آن آشنا هستیم. مسائل فعلی منجر به ایجاد صحنه های آشفته مانند این موارد در خرده فروشی ها هنگام ورود مجدد کالا شده است. مصرف کنندگان امیدوارند که بحران به زودی پایان یابد ، اما ممکن است وضعیت طبیعی تا سال 2023 برنگردد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری