خبر

 • تک بورد - کارمندان واکسینه نشده اینتل با مرخصی بدون حقوق روبرو هستند

  کارمندان واکسینه نشده اینتل با مرخصی بدون حقوق روبرو هستند


  1 ماه قبل

  اینتل به گوگل و چندین شرکت فناوری دیگر می‌پیوندد تا با کارگرانی که از دستورات واکسن آن پیروی نمی‌کنند، به شدت انتقاد کند. هر کارمندی که در حال حاضر واکسینه نشده است باید تا 4 ژانویه معافیت قانونی خود را دریافت کند. جایگزین مرخصی بدون حقوق است.

  آسوشیتدپرس یک یادداشت داخلی از کریستی پامبیانچی، مدیر ارشد اینتل دریافت کرد که در 7 دسامبر ارسال شد مبنی بر اینکه کارمندان واکسینه نشده باید معافیت پزشکی یا مذهبی داشته باشند و تحت آزمایش هفتگی قرار گیرند، حتی اگر از آنجا کار می کنند. خانه این یادداشت می افزاید که اینتل این معافیت ها را تا 15 مارس سال آینده بررسی خواهد کرد.

  هر کارمند واکسینه نشده که درخواست معافیت آنها اعطا نمی شود، از 4 آوریل به مدت حداقل سه ماه مرخصی بدون حقوق خود را آغاز می کنند، و در این مدت آنها مرخصی خواهند داشت. مزایای سلامتی خود را حفظ کنند. با این حال، برخلاف گوگل، اینتل تاکید کرد که کارگران مورد نظر "خاموش نخواهند شد."

  https://techbord .com <b>کارمندان</b> <b>واکسینه</b> <b>نشده</b> <b>اینتل</b> با <b>مرخصی</b> <b>بدون</b> <b>حقوق</b> مواجه می شوند

  با احترام به نیویورک تایمز

  اینتل و گوگل هر دو دستورات واکسن خود را برای پیروی از دولت بایدن اعمال کردند. فرمان اجرایی. این شرکت‌های آمریکایی با ۱۰۰ کارمند یا بیشتر را ملزم می‌کند تا مطمئن شوند که کارگرانشان تا ۱۸ ژانویه به طور کامل واکسینه شده یا به طور منظم برای کووید-۱۹ آزمایش می‌شوند. این شرکت با چندین چالش قانونی در دادگاه‌ها مواجه است، از جمله مسدود شدن توسط یک قاضی فدرال در جورجیا در ۷ دسامبر، اما بسیاری از شرکت‌ها همچنان در حال اجرای این الزام هستند.

  "ما محیط قانونی را از نزدیک زیر نظر داریم و انتظار داریم که پرونده در گرجستان و همچنین سایر موارد مشابه به طور کامل حل و فصل شود." اینتل در بیانیه ای به Oregon Live گفت. "در عین حال، ما همچنان بر این تمرکز داریم که کارمندان خود را به طور منظم از به‌روزرسانی‌ها، اقدامات مورد نیاز و مراحل بعدی مطلع کنیم - که در حال حاضر شامل آماده‌سازی برای آزمایش و درخواست‌های اسکان می‌شود."

  ممکن است کارمندان واکسینه نشده Google ضربه بخورند. با عواقب شدیدتر کسانی که تا 27 دی ماه واکسینه نشده و یا معافیت دریافت نکرده اند به مدت 30 روز با مرخصی اداری استحقاقی روبرو خواهند شد. اگر در این مدت هنوز شرایط Google را برآورده نکرده باشند، تا شش ماه در مرخصی اداری بدون حقوق قرار خواهند گرفت. در صورتی که کارمندان همچنان از دریافت واکسن امتناع کنند یا وضعیت معافیت دریافت نکنند، اخراج خواهند شد.

  در اخبار مرتبط، افزایش عفونت‌های کووید-19 و ظهور نوع Omicron باعث شده تا چندین نام بزرگ از این واکسن خارج شوند. یا به شدت ظاهر حضوری آنها را در CES 2022 محدود می کند.


  تگ ها:

  کارمندان , واکسینه , نشده , اینتل , مرخصی , بدون , حقوق , روبرو , هستند


  v 8
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری