techbord.com کاربران VPN ناشناس را می توان در دادخواست شرکت فیلم سازی شناسایی کرد

سیب زمینی داغ: افرادی که از VPN برای بارگیری غیرقانونی فیلم استفاده می کنند ممکن است ایمن باشند ، اما سازندگان فیلم های هالیوود برای 17 نفر به دلیل انجام چنین کاری شکایت کرده اند. بسیاری از متهمان از سرویس VPN دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) استفاده می کردند ، و گرچه گزارش ها را نگه نمی دارد ، برای احراز هویت ادعاهای دزدان دریایی می توان از احضارهای شخص ثالث استفاده کرد.

TorrentFreak گزارش می دهد که این پرونده توسط Fallen Productions ، شرکت پشت پرده آنجل سقوط کرده Gerard Butler 2019 آورده شده است. در این دادخواست ، در دادگاه فدرال کلرادو ، 14 متهم ناشناس لیست شده اند که گفته می شود از PIA برای بارگیری عنوان اقدام استفاده کرده اند.

در حالی که هویت متهم مشخص نیست ، در این پرونده از اطلاعات سایت دزدان دریایی YTS استفاده شده است پایگاه داده ، که در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از توافق در پرونده دیگری برای نقض حق چاپ به اشتراک گذاشته شد.

وکیل Fallen Productions از احضار احضار کرده است تا اطلاعات بیشتری در مورد متهمان از ISP ، ارائه دهندگان ایمیل و دسترسی به اینترنت خصوصی کسب کند . با این حال ، PIA سیاهههای مربوط را نگهداری نمی کند - چیزی که بارها در دادگاه ها تأیید شده است. اما وکیل کری کالپپر که نماینده فالن پروداکشنز است همچنان درخواست احضار احضار می کند.

این آگاهی از فعالیت های غیرقانونی را نشان می دهد ، "وی به TorrentFreak

گفت:" دسترسی خصوصی به اینترنت احضاریه ای در رابطه با این پرونده دریافت نکرده است. " "حتی اگر این کار را انجام دهیم ، پاسخ ما مانند همیشه خواهد بود: PIA فعالیت کاربر VPN را ثبت نمی کند." شرایط خدمات به معنای توافق آنها در حوزه قضایی کلرادو است بدون توجه به محل استقرار آنها.

در این شکایت ادعا می شود که همه متهمان حداقل یک اخطار DMCA دریافت کرده اند ، در حالی که با پانزده نفر از طریق ایمیل با اعلامیه های قطع و لغو تماس گرفته شده است و پیشنهادات تسویه حساب ، اما هشدارها نادیده گرفته شدند.

این اولین نمونه ای نیست که تهیه کنندگان فیلم به دنبال افرادی که به غیرقانونی بارگیری عناوین متهم می شوند ، می روند. در سال 2015 ، سازندگان کلوپ خریداران دالاس حق تماس با تقریباً 5،000 کاربر ISN ISP در استرالیا را برای جبران خسارت در اثر نقض حق چاپ به خود اختصاص دادند. این حکم در حالی متوقف شد که دادگاه درخواست کرد نامه هایی را که متخلفان متهم دریافت می کنند ببیند. از آنجا که مشخص نبود این شرکت چه مقدار پول می خواهد مردم بپردازند ، دادگاه مانع دسترسی آن به اطلاعات مشتریان شد. وکلا تصمیم گرفتند که فرجام خواهی نکنند.

کاربران VPN ناشناس را می توان در دادخواست شرکت فیلم سازی شناسایی کرد
tech-culture/کاربران-vpn-ناشناس-را-می-توان-در-دادخواست-شرکت-فیلم-سازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.