خبر

 • تک بورد - کارآگاهان انگلیس رکورد 250 میلیون دلار رمزنگاری را ضبط کردند

  کارآگاهان انگلیس رکورد 250 میلیون دلار رمزنگاری را ضبط کردند
  5 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پلیس انگلیس در تحقیقات درباره پولشویی تقریباً 250 میلیون دلار (180 میلیون پوند) ارز رمزنگاری شده را ضبط کرده است. این مبلغ یک رکورد در انگلستان است و تصور می شود یکی از بزرگترین حملات رمزنگاری در جهان باشد.

  پلیس متروپولیتن اعلام کرد که این توقیف توسط فرماندهی جنایات اقتصادی Met انجام شده است. این چند هفته پس از آن است که 157.8 میلیون دلار رمزنگاری را ضبط کرده است. هردو به دلیل اطلاعات دریافتی در مورد انتقال دارایی های جنایی و بخشی از تحقیقات درمورد پولشویی بین المللی تشکیل شده اند.

  Met نوع رمزنگاری کشف شده را کشف نکرده است. طبق گفته گاردین ، ​​ارز دیجیتالی مورد بحث بیت کوین بود.

  https://techbord.com کارآگاهان انگلیس یک ثبت 250 میلیون دلار رمزنگاری

  " متروپولیتن "گفت:" در حالی که پول نقد هنوز در جهان جنایتکار سلطنت می کند ، با توسعه سیستم عامل های دیجیتال ، ما به طور فزاینده ای شاهد هستیم که مجرمان سازمان یافته با استفاده از ارز رمزپایه برای پولشویی پول های کثیف خود ، " معاون دستیار کمیساری پلیس ، گراهام مک نالتی.

  یک زن 39 ساله در 24 ژوئن به ظن جرائم پولشویی دستگیر شد. وی در 10 ژوئیه با قرار وثیقه آزاد شد و با احتیاط مصاحبه کرد آخرین تشنج رمزنگاری شده است و در تاریخ اواخر ماه ژوئیه ضمانت شده است.

  فرض بر این است که ارزش رمزنگاری مربوط به زمان ضبط آن است - زمانی که یک بیت کوین حدود 33000 دلار ارزش داشت. اگر این حادثه در اوج نزدیک به 64000 دلار BTC در اواسط ماه آوریل رخ داده باشد ، ارزش کل مبلغ تقریباً دو برابر خواهد بود.

  در حالی که 250 میلیون دلار پول زیادی است ، در مقایسه با ادعای 3.6 میلیارد دلار ادعا می شود ارزش بیت کوین در نظر گرفته شده در بزرگترین دزدی ارز رمزنگاری شده - یا هک - در تاریخ است. اما برخی گزارش ها ادعا می کنند که این مقدار ممکن است بسیار کمتر باشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری