خبر

 • تک بورد - ژاپن اتاقهای سیگار کشیدن قطارهای خود را به اتاقهای زوم تبدیل می کند

  ژاپن اتاقهای سیگار کشیدن قطارهای خود را به اتاقهای زوم تبدیل می کند
  30 روز و 18 ساعت قبل

  هرکسی که در تماس زوم با قطار شرکت کرده باشد ، می داند که ممکن است ناخوشایند باشد ، از جمله سر و صدای دیگر مسافران و حریم خصوصی از مسائل اصلی است. اگر می خواهید بهترین تجربه زوم روی قطار را داشته باشید ، به ژاپن بروید ، جایی که اتاق های سیگار کشیدن در برخی از قطارهای گلوله ای به \ "اتاق های بزرگنمایی \" تبدیل می شوند.

  همانطور که توسط The Register گزارش داده است ، شرکت راه آهن ژاپن مرکزی در حال حاضر wi-fi داخل قطار را برای مسافران خود ارائه می دهد. با این حال ، با محبوبیت روز افزون Zoom در طول همه گیری ، "وسیله نقلیه S-Work " را معرفی می کند.

   https://techbord.com ژاپن اتاقهای سیگار کشیدن قطارهای خود را به اتاقهای زوم تبدیل می کند

  این سرویس مزایای متعددی را برای مسافرانی ارائه می دهد که می خواهند در طول سفر خود در برخی از ویدئو کنفرانس ها شرکت کنند. در مرحله اول ، سرعت wi-fi دو برابر سرعت قطارهای معمولی است که باید بسیار کمک کننده باشد.

  برای کسانی که نسبت به عمر باتری دستگاه خود نگرشی نادرست دارند ، هر صندلی در قطار دارای پورت شارژ خود-چیزی که قبلاً در قطارها در چندین کشور ارائه شده است.

  https://techbord.com ژاپن در حال تبدیل است گلوله آن اتاقهای سیگار کشیدن را به اتاقهای بزرگنمایی

  راه آهن حتی به موش ها وام می دهد - برای کسانی که آنها را ترجیح می دهند به صفحه های لمسی/صفحه لمسی ، و صفحه محافظت از حریم خصوصی برای لپ تاپ ها ترجیح می دهند. برخی از لپ تاپ ها در حال حاضر دارای این ویژگی هستند ، که مانع از دیده شدن صفحه نمایش از کنار می شود ، اگرچه به نظر می رسد این نسخه فقط پوشش جانبی باشد. این شرکت همچنین یک سینی لپ تاپ با استراحت مچ دست ارائه می دهد. سیگار کشیدن در قطارهای ژاپنی در سال 2020 ممنوع شد ، بنابراین این راه خوبی برای استفاده از فضا است.

  تنها یک نوع Shinkansen (قطار گلوله ای) این سرویس را ارائه می دهد - قطار کج N700S با سرعت 186 مایل در ساعت - و محدود به چند مسیر است. با این وجود ، احتمالاً قطارهای متمرکز بر زوم محبوبیت زیادی پیدا می کنند.

  تصویر سر ماست: Maridav

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری