خبر

 • تک بورد - چین همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی اعلام کرده و قیمت بیت کوین سقوط می کند

  چین همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی اعلام کرده و قیمت بیت کوین سقوط می کند
  28 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ نبرد طولانی مدت دولت چین در برابر ارزهای دیجیتال ، اوایل امروز به شدت تغییر کرد و بانک مرکزی این کشور اعلام کرد که تمام معاملات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده غیرقانونی هستند و باید ممنوع شوند. با اعلام این خبر قیمت بیت کوین از 45،200 دلار به 42،675 دلار در دو ساعت کاهش یافته است.

  بانک مردم چین در وب سایت خود نوشته است که همه ارزهای رمزنگاری شده ، از جمله بیت کوین و تتر ، ارز فیات نیستند و قابل توزیع در بازار نیستند. رویترز گزارش می دهد که PBOC نهادهای مالی ، شرکت های پرداخت و شرکت های اینترنتی را از تسهیل معاملات ارزهای رمزنگاری شده منع می کند و نظارت بر خطرات ناشی از چنین فعالیت هایی را تقویت می کند.

   https://techbord.com چین همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی اعلام کرد ، قیمت بیت کوین سقوط کرد

  در جاهای دیگر ، آژانس برنامه ریزی اقتصادی چین اعلام کرد که ضروری است این کشور ریشه کن کردن استخراج رمزنگاری و سرکوب در تلاش برای دستیابی به اهداف کربن ضروری است.

  در ماه مه بود که کمیته شورای دولتی چین به رهبری لیو وی معاون نخست وزیر سرکوب ارزهای مجازی را به عنوان بخشی از تلاش ها اعلام کرد. برای جلوگیری از خطرات مالی ، سقوط قیمت بیت کوین و توقف فعالیت های معادن. این امر همچنین منجر به کاهش قیمت GPU در کشور و ماینرهای رمزنگاری فروش کارت گرافیک خود شد. ASRock در آن زمان می گفت تقاضای کمتر قیمت کارت های گرافیک را در سطح جهانی کاهش می دهد. این امکان وجود دارد که غیر قانونی شدن همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده در کشوری که تا 70 درصد از ذخایر رمزنگاری شده جهان را تشکیل می دهد ، تأثیر مشابهی داشته باشد.

  این یک داستان در حال توسعه است

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری