techbord.com چگونه

چرا مهم است: جنبش غیرمتمرکز مالی (DeFi) باعث ایجاد علاقه مجدد در بازار رمزنگاری شده است. با ارزش بیت کوین به طور متوسط ​​10 هزار دلار در سال گذشته ، عدم وقایع قابل توجه قفل سفید رمزنگاری مانند یک قسمت نصف شده منجر به برخی از توقف ها شده است. ظهور شبکه های DeFi باعث نجات اوضاع شده است.

این سیستم عامل های غیرمتمرکز ، ایجاد توکن های دیجیتالی را برای تأمین نقدینگی خدمات مالی در ازای سود تشویق می کنند. با تشکر از زنجیره بلوک غیرقابل تغییر ، پروژه های DeFi که بیشتر از طریق شبکه Ethereum تأمین می شوند ، به علاقه مندان به رمزنگاری این امکان را می دهد تا با راه اندازی شبکه peer-to-peer وجوهی را با علاقه بالا قرض دهند و وام های خرد را بگیرند.

مفهوم DeFi مبتنی بر اصول بینشی Satoshi Nakamoto ، خالق شبکه Bitcoin است. آنها شامل شفافیت ، شمول مالی و قابلیت دسترسی هستند. بدون کنترل متمرکز ، فقط برای دسترسی به خدمات DeFi به یک حساب ناشناس احتیاج دارید. این یک مزیت عمده برای طرفداران رمزنگاری است که به حریم خصوصی افراد بسیار اهمیت می دهند و یکی از دلایل اصلی پروژه های اصلی رمزنگاری تبلیغ محصولات Defi در کنار پیشنهادات اصلی آنها است.

بسیاری از آنها برای ایجاد جهش قیمت توکن به DeFi تغییر نام می دهند . اشتیاق مشابه و روند بعدی قیمت آخرین بار در طی رونق قیمت رمزنگاری سال 2017 مشاهده شد. این امر منجر به رسیدن قیمت بیت کوین به مارک 19،500 دلار شد.

Tron TRX در میان آخرین سکه هایی است که پس از عرضه محصول DeFi ، روند صعودی ناگهانی را تجربه می کند. ماه گذشته پس از رونمایی ترون از توکن Sun Genesis Mining DeFi ، این ارز دیجیتال 60 درصد افزایش یافت. Sun Genesis با استفاده از سکه های Tron’s TRX ذخیره شده است. Staking فرآیند نگهداری یک ارز دیجیتال تعیین شده برای کسب سود است. این عمل به عنوان Yield Farming در محافل رمزنگاری نامیده می شود. این باعث می شود تقاضا برای سکه های ذخیره شده افزایش یابد و در نتیجه باعث افزایش قیمت شود.

توکن معدنکاری Sun Genesis توسط بنیانگذار Tron جاستین سان اعلام شد. (تصویر: Qz)

علامت معدن Sun Genesis Mining توسط بنیانگذار Tron ، جاستین سان ، به عنوان سکه ای طراحی شده است که "" برای پیشرفت و توسعه قوی و امکانات جامعه خودگردان DeFi TRON "طراحی شده است.

پروژه های نوآورانه DeFi کاهش یافته اند. شبکه تائو از جدیدترین شرکت هایی است که به باند واگن DeFi پریده است. بستر مبتنی بر بلاکچین این امکان را می دهد که شهرک سازی مستقیماً از طریق سیستم غیرمتمرکز آن انجام شود. طبق آخرین اعلامیه خود ، "ساخت سرگرمی DeFi" است.

در حال حاضر از بزرگترین حامیان DeFi تبادل Binance معروف است. شرکت تابعه این پلتفرم اخیراً برای کمک بهتر به جنبش فعلی کشور به اتحاد شیکاگو DeFi پیوست. Binance به طور عمومی از BurgerSwap پشتیبانی می کند ، یک پلت فرم اتوماتیک بازار سازی (AMM) که کاربران در آن سکه های Burger را با سکه های ضبط شده بدست می آورند. طبق ردیاب DeFi Pulse ، اکوسیستم گلوله برفی است. در حال حاضر بیش از 11 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده در آن قفل شده است.

خطرات فعلی مرتبط با مشارکت در پروژه های DeFi شامل حساسیت به حملات برداری است. قیمت دارایی های قفل شده اولیه نیز می تواند بدون هشدار تغییر کند و منجر به ضرر شود. سرانجام ، عدم تنظیم در اطراف محیط استخر ، احتمال مواجهه با کلاهبرداری DeFi را افزایش می دهد.

اعتبار تصویر: فوربس

چگونه "DeFi " بازار رمزنگاری را برانگیخته است
tech-culture/چگونه-defi-بازار-رمزنگاری-را-برانگیخته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 10 GPU برجسته Nvidia در همه زمان ها
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.