خبر

 • تک بورد - پیش نمایش سریال قسم خوردن نتفلیکس با بازی نیکلاس کیج را مشاهده کنید

  پیش نمایش سریال قسم خوردن نتفلیکس با بازی نیکلاس کیج را مشاهده کنید
  23 روز و 15 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: اگر سالی وجود داشته باشد که فحش دادن توجیه شود ، این سال 2020 است. احتمالا نه. هنوز هم ، یک سری نتفلیکس درباره ریشه شناسی سوگندها بسیار عالی به نظر می رسد و چه کسی بهتر از پادشاه ممبران اینترنت ، نیکولاس کیج ، میزبان آن است.

  این نمایش با نام "تاریخچه کلمات قسم خورده" آغاز می شود و ستاره با همان فریاد طولانی چهار نامه از نقش خود در Deadfall شروع به کار می کند. بعداً در تریلر ، تأیید شد که این کلمه قطعاً مخفف Fornication Under Consent of the King نیست ، همانطور که بعضی از مردم فکر می کنند شما باور دارید.

  این نمایش شش اپیزودی از 6 ژانویه به سایت پخش جریانی می رود علاوه بر بررسی منشا سوگندها ، تکامل و تأثیر فرهنگی آنها را نیز مورد بررسی قرار خواهد داد.

  تعدادی از ستارگان در مجموعه تولید می شوند که توسط Funny یا Die و B17 Entertainment تولید می شوند. از مهمانان می توان به جوئل کیم بوستر ، دری دیویس ، اوپن مایک ایگل ، نیکی گلاسر ، پتی هریسون ، لندن هیوز ، جیم جفریز ، زینب جانسون ، نیک آفرمن ، سارا سیلورمن ، بارون وون و ایسیا ویتلاک جونیور اشاره کرد.

  پیش پرده تاریخچه کلمات سوگند در بالا را مشاهده کنید. ناگفته نماند که کسانی که در محل کار یا با کودکان در این نزدیکی هستند احتمالاً باید از هدفون استفاده کنند زیرا بمبهای f و حتی کلمه c وجود دارد - و این "تلخه" نیست.

  برای کسانی که می توانند او به اندازه کافی از کیج سیر نمی شود ، او قرار است در یک نمایش تلویزیونی آمازون بر اساس مستند سر و صدا Tiger King Netflix بازی کند. کیج نقش غیرمجاز Joe Exotic را بازی خواهد کرد که مطمئناً چشم انداز اغوا کننده ای است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری