خبر

 • تک بورد - پنج هفته پس از هک 200 میلیون دلاری بیت‌مارت، بسیاری از قربانیان بازپرداخت نشده‌اند.

  پنج هفته پس از هک 200 میلیون دلاری بیت‌مارت، بسیاری از قربانیان بازپرداخت نشده‌اند.


  13 روز و 13 ساعت قبل

  بیشتر مردم از خطرات ذاتی ارز دیجیتال آگاه هستند. زمانی که صرافی BitMart در ماه گذشته دچار هک شد که در آن 200 میلیون دلار دارایی دیجیتال به سرقت رفت، خطرات دوباره نشان داده شد. این شرکت گفت که تمام افراد آسیب دیده را بازپرداخت می کند، اما قربانیان هنوز منتظر بازگشت پول خود پنج هفته بعد هستند.

  در 4 دسامبر 2021، BitMart اعلام کرد که یک نقض امنیتی در مقیاس بزرگ را شناسایی کرده است که ناشی از استفاده شخصی از کلید خصوصی دزدیده شده برای دسترسی به دو کیف پول داغ متصل به اینترنت است. این شرکت به کاربران آسیب دیده اطمینان داد که از پول خود برای جبران خسارت استفاده خواهد کرد.

  اما گزارش جدید CNBC نشان می‌دهد که برخی از کسانی که پنج هفته پیش مقدار قابل توجهی پول را از دست داده‌اند، هنوز چیزی برگردانده نشده‌اند. بسیاری از قربانیان توکن‌های SafeMoon را گم کردند - بیش از 45 مورد دزدیده شد - از جمله یک پناهجوی ایرانی مقیم تورنتو که 53000 دلار سکه در کیف پول بیت‌مارت خود ذخیره کرده بود که 40000 دلار آن از وامی بود که باید با 4٪ آن را پس بدهد. علاقه. او می گوید که این تجربه او را نزدیک به خودکشی کرده است.

  یک کاربر دیگر 30000 دلار از دست داده است که از طرف خودش، مادرش و مادرشوهرش آمده است. و یک سرمایه‌گذار مستقر در کانزاس که 35000 دلار از دست داده است می‌گوید که او و 6800 سرمایه‌گذار دیگر در حال بررسی طرح شکایت دسته‌جمعی علیه BitMart هستند، اگر وضعیت در هفته آینده اصلاح نشود.

  ما سرعت خود را کاهش نمی‌دهیم


  تگ ها:

  هفته , میلیون , دلاری , بیت‌مارت , بسیاری , قربانیان , بازپرداخت , نشده‌اند.


  v 6
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری