خبر

 • تک بورد - پلیس یک تسلا با سرعت را که خالی به نظر می رسید تعقیب می کند

  پلیس یک تسلا با سرعت را که خالی به نظر می رسید تعقیب می کند
  6 روز و 2 ساعت قبل

  WTF ؟! پلیس در استان آلبرتا کانادا هنگامی که یک ماشین با سرعت را که به نظر می رسید هیچ کسی در آن نیست تعقیب می کند ، غافلگیر شد. معلوم شد که تسلا در حالی که راننده و مسافر روی صندلی های کاملاً خوابیده خوابیده بودند در حال اتوبان بود.

  این حادثه ، که در ماه ژوئیه رخ داد ، پس از آن رخ داد که مأموران بزرگراه با تماس تلفنی از سرعت بالا تسلا مدل S تماس گرفتند. هنگامی که پلیس از پشت به وسیله نقلیه نزدیک شد ، این ماشین با سرعت 140 کیلومتر در ساعت (110 مایل در ساعت) در حال حرکت بود و 110 کیلومتر در ساعت را شکست ( 68 مایل در ساعت) حد پس از اینکه ماشین گشت چراغ های اضطراری خود را فعال کرد ، تسلا با سرعت 150 کیلومتر در ساعت (93 مایل در ساعت) سرعت گرفت.

  "گروهبان RCMP." دارین ترنبول به سی بی سی نیوز گفت. وی افزود که دلیل افزایش سرعت آن هنگام فعال شدن چراغ های ماشین پلیس این بود که وسایل نقلیه جلوتر از تسلا از مسیر خارج شدند.

  "به نظر نمی رسد کسی در ماشین باشد اما وسیله نقلیه سرعت گرفت زیرا خط از جلو واضح بود ". "من بیش از 23 سال و بیشتر پلیس در اجرای قانون راهنمایی و رانندگی در پلیس بوده ام و بی زبان هستم. قبلاً هرگز چنین چیزی ندیده ام ، اما البته این فناوری هنوز " "آنجا نیست." "

  مرد 20 ساله بریتیش کلمبیا که پشت فرمان بود به اتهام سرعت غیر مجاز و 24 ساعت تعلیق مجوز برای خستگی صادر شده است. وی همچنین به رانندگی خطرناک متهم شده و برای دادگاه احضار دادگاه را انجام داده است.

  مردی گفت که در حال رانندگی در یک ایالت بین المللی در ماساچوست است که متوجهTesla با راننده و سرنشین آن در خواب است. .

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری