خبر

 • تک بورد - پلیس و Tencent برای به دست آوردن

  پلیس و Tencent برای به دست آوردن "بزرگترین " بزرگترین عملیات تقلب بازی ویدیویی همکاری می کنند
  24 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پلیس چین با غول فناوری Tencent برای متوقف کردن عملیات حلقه "بزرگترین" بازی ویدیویی "نیروها" به هم پیوست. در هنگام جابجایی ، پلیس 46 میلیون دلار دارایی از جمله تعداد زیادی ماشین اسپرت و لوکس را دستگیر کرد.

  تقلب تا زمانی که بازی ها وجود داشته اند بخشی از بازی ها بوده است. تقلب در بازی های تک نفره معمولاً بر دیگران تأثیر نمی گذارد و حتی می توان آن را به عنوان یک ویژگی یا "تخم مرغ عید پاک" قلمداد کرد ، مگر اینکه بخواهید رکورد speedrun را در یک مسابقه بشکنید. در مورد بازی های آنلاین ، حتی اگر به صورت حرفه ای بازی نکنید ، تجربه بازی غیر تقلب ها احتمالاً ناخوشایند خواهد بود و در اینجا بیشتر موارد به وجود می آیند. ناگفته نماند ، بسیاری از محبوب ترین بازی های امروزی مملو از تراکنش های خرد و در بدترین موارد ، طرح هایی از نوع پرداخت به برنده هستند.

  تحقیقات بیش از یک سال پیش ، در ماه مارس آغاز شد. در سال 2020 ، زمانی که Tencent گروه "مرغ طبل" را به مقامات گزارش داد. یک سال بعد ، در تاریخ 26 مارس ، پلیس کونشان کنفرانسی را برگزار کرد و در آن اعلام کرد که "بزرگترین" "عملیات تقلب بازی ویدیویی".

  طبق اداره پلیس ضد تقلب ، این گروه با فروش aimbots ، دیسک هک و سایر ترفندها به گیمرها در سراسر دنیا ، هر روز بیشتر در چین ، در حدود 10،000 دلار درآمد کسب می کرد. با توجه به اینکه آنها قبل از تعطیل کردن در مجموع 764 میلیون دلار درآمد کسب کردند ، رمزگذاری تقلب مطمئن به نظر می رسد یک تجارت سودآور است.

  پلیس چین معروف به پلیس Kunshan در حال همکاری با Tencent Games برای برکناری بزرگترین ارائه دهنده تقلب مستقر در چین بود آنها زندانی شدند و حدود 46 میلیون دلار از دارایی های آنها توقیف شد این بزرگترین بازی است كه ترفندهای تبلیغاتی ترفندهای تبلیغاتی هرگز موفق به موفقیت نمی شوند pic.twitter.com/WBfkjNiP2g

  - اداره پلیس ضد تقلب March (AntiCheatPD) مارس 28 ، 2021

  در طی تحقیقات ، پلیس کونشان به مکان های مختلف حمله کرد ، 17 وب سایت را بست و 10 فروشنده را دستگیر کرد. علاوه بر این ، پلیس 20 میلیون دلار اتومبیل از یك فرد و 26 میلیون دلار دارایی از یك فرد دیگر دستگیر كرد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری