خبر

 • تک بورد - پس از پخش بزرگنمایی مسخره کننده والدین ، ​​کل هیئت مدیره استعفا می دهد

  پس از پخش بزرگنمایی مسخره کننده والدین ، ​​کل هیئت مدیره استعفا می دهد
  2 روز و 6 ساعت قبل

  Facepalm: اگر یک نهاد عمومی هستید و تصمیم دارید افراد موجود در Zoom را بی آبرو کنید ، مطمئن شوید که تماس روی حالت خصوصی تنظیم شده است. این توصیه به ظاهر واضح توسط اعضای هیئت مدیره مدرسه شمال کالیفرنیا نادیده گرفته شد ، هم اکنون همه آنها پس از یک تماس ویدیویی مسخره کننده والدین که به طور تصادفی برای مردم پخش شده استعفا داده اند.

  جلسه بزرگنمایی هیئت امنای منطقه ابتدایی مدرسه اوکلی اتحادیه توسط بیگاد شباد خبرنگار منطقه NBC News Bay جلب و به توییتر ارسال شد. همانطور که می توانید با استفاده از آزادی فحش و میزان توهین به والدین متوجه شوید ، شرکت کنندگان متوجه نشدند که تماس برای دیدن همه در دسترس است.

  قبل از شروع جلسه ، برخی از اعضای هیئت مدیره شکایت کردند در مورد والدینی که از تعطیلی مدارس در هنگام شیوع بیماری انتقاد کردند.

  "لیزا بریزندین" رئیس سابق هیئت مدیره گفت: "جای تأسف است که آنها می خواهند ما را انتخاب کنند زیرا آنها می خواهند پرستار بچه های خود را برگردانند.

  2) لیزا بریزندین ، ​​رئیس هیئت مدیره قبل از اینکه متوجه شود که مردم به صحبت های او گوش می دهند ، از والدینی که همچنان از تعطیلی مدارس مربوط به منطقه Covid ناامید هستند انتقاد کرد: "آنها می خواهند ما را انتخاب کنند زیرا می خواهند پرستار بچه هایشان را برگردانند. . "@ nbcbayarea pic.twitter.com/Z0jaRQWKn9

  - بیگاد شعبان (BigadShaban) 18 فوریه 2021

  ریچی ماساداس ، عضو هیئت مدیره ، در مورد اینکه چرا والدین ممکن است فرزندان خود را از خانه بیرون بیاورند ، نظری را ارائه داد.

  "برادرم خدمات تحویل ماری جوانای پزشکی داشت و مشتری هایش پدر و مادرش بودند وی گفت: "بچه های آنها در مدرسه هستند." "برادرم یک سرویس زایمان برای ماری جوانا پزشکی داشت و مشتریانش والدین بچه های مدرسه بودند. " @ nbcbayarea pic.twitter.com/vgAhY90lmG

  - بیگاد شعبان (BigadShaban) 18 فوریه 2021

  در یک لحظه ، شرکت کننده کیم بید می پرسد ، "آیا ما تنها هستیم؟" او باید اطمینان حاصل کند که جواب منفی است قبل از اینکه والدینی را تهدید کند که پس از اعلام نکردن وی در شبکه های اجتماعی او را برای حضور در یک مهمانی سرزنش می کند بازگشت به یادگیری حضوری ایمن است.

  "بید * ساعت ، اگر قصد دارید مرا صدا کنید ، من شما را بالا می کشم " ، بید گفت.

  بخش دیگری از تماس شاهد بود که سرپرست Greg Hetrick در مورد فناوری جدید در منطقه دیگری صحبت می کند که نظرات مردم را دقیقاً در سه دقیقه قطع می کند. این توسط اعضای دیگر ستایش شد ، که گفتند ، "ما به آن نیاز داریم" و "ایده خوب. ">

  8) در حالی که رئیس است. از هیئت مدیره مدرسه استعفا داد ، کیم بید ، که از فحاشی برای تهدید والدین استفاده کرد ، همچنان در هیئت مدیره باقی مانده است. آنچه او درباره والدینی که بصورت آنلاین از او انتقاد می کنند ، در اینجا گفته است: "بیت * ساعت ، اگر می خواهی مرا صدا کنی ، من شما را بلند می کنم. " @ nbcbayarea pic.twitter .com / fGdKC0nQwQ

  - بیگاد شعبان (BigadShaban) 19 فوریه 2021

  لحظه ای که هیئت مدیره متوجه شد که تماس به صورت زنده در حال خاموش شدن است نیز با شکوه و عظمت خود اسیر می شود. بعد از خواندن نظریه عمومی بودن پخش ، Bede اجازه می دهد تا "Uh-oh" را کم بیان کند. وی گفت: "ما در حال حاضر جلسه را برای عموم آزاد داریم" ، كه برزندین به او پاسخ می دهد "Nuh-uh."

  در نتیجه كسی فراموش می كند تنظیمات بزرگنمایی را بررسی كند ، طوماری برای استعفا اعضای هیئت مدیره آغاز شد. رسیدن به تقریباً 7000 امضا طولی نکشید ، در آن زمان معتمدان استعفا دادند و بیانیه مشترکی را منتشر کردند:

  "ما عمیقا از اظهار نظرهای قبلی که در جلسه هیئت آموزش و پرورش در اوایل این هفته. به عنوان متولی ، ما متوجه می شویم که الگوی رفتاری که از دانشجویان و کارمندان خود انتظار داریم مسئولیت ماست و ایجاد اعتماد به رهبری منطقه وظیفه ما است ؛ نظرات ما از هر دو نظر شما را ناکام گذاشت. ما صادقانه عذرخواهی می کنیم. "

  عدم موفقیت بزرگنمایی در طی همه گیری به یک منظره عادی تبدیل شده است ، اگرچه بیشتر آنها بسیار بی گناه هستند ، مانند وکیلی که قادر به حذف فیلتر بچه گربه نبود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری