خبر

 • تک بورد - پس از آنکه دومین وام دهنده بزرگ مسکن در ایالات متحده قصد دارد رمز ارز را بپذیرد ، بیت کوین از 50 هزار دلار عبور کرد

  پس از آنکه دومین وام دهنده بزرگ مسکن در ایالات متحده قصد دارد رمز ارز را بپذیرد ، بیت کوین از 50 هزار دلار عبور کرد
  27 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یکی از دلایلی که بسیاری از افراد رمزنگاری مانند بیت کوین ندارند ، تعداد کمی از شرکت هایی است که در حال حاضر آن را به عنوان پرداخت قبول می کنند ، اما این امر در حال تغییر است. United Wholesale Mortgage (UWM) ، دومین وام دهنده بزرگ وام مسکن در ایالات متحده ، اعلام کرده است که مشتریان می توانند وام مسکن خود را با استفاده از BTC در اواخر امسال پرداخت کنند.

  مدیرعامل Mat Ishbia در درآمد سه ماهه دوم هفته گذشته شرکت گفت: "ما امکان سنجی را ارزیابی کرده ایم و منتظر اولین وام مسکن هستیم شرکتی در آمریکا می خواهد ارز دیجیتال را برای تأمین پرداخت وام مسکن بپذیرد. "

  UWM قصد ندارد فقط بیت کوین بپذیرد. همچنین در حال بررسی حمایت از سایر ارزهای رمزنگاری شده از جمله اتریوم است. "ما " قبل از دویدن قدم می زنیم ، اما در عین حال ، ما قطعاً پیشرو در فناوری و نوآوری هستیم و همیشه سعی می کنیم بهترین و پیشرو در هر کاری باشیم "، ایشبیا به The مطبوعات آزاد دیترویت "این برنامه است. متأسفانه هیچ تضمینی وجود ندارد - ما هنوز در حال بررسی برخی از جزئیات هستیم. اما کاملاً. "

  "ما امکان سنجی و الزامات را ارزیابی می کنیم تا رمز ارز را برای تأمین پرداخت وام مسکن بپذیرید. " - @Mishbia15

  - وام مسکن عمده فروشی (UWMlending) 16 اوت 2021

  تصمیم UWM برای طرفداران رمزنگاری خوش آمدید خواهد بود. یک مطالعه اخیر نشان داد که اکثر دارندگان ارزهای رمزنگاری شده و غیر صاحبان ارز علاقه مند هستند که از آن برای خریدهای آنلاین استفاده کنند ، به ویژه اگر این کار مزایایی مانند امنیت بیشتر ، حریم خصوصی یا تخفیف ها را ارائه دهد. اما دومین دلیل رایج که مردم هیچ ارز دیجیتال خریداری نکرده بودند این بود که به اندازه کافی رایج نبوده است/به اندازه کافی پذیرفته نشده است-دلیل اول عدم آگاهی آنها بود.

   https://techbord.com بیت کوین پس از آنکه دومین وام دهنده بزرگ مسکن در آمریکا اعلام کرد قصد دارد رمزنگاری

  قیمت بیت کوین را در 3 سال گذشته بپذیرد ، 50،000 دلار عبور کرد ماه ها. با احترام از Coinbase.

  در ماه ژوئیه بیت کوین به پایین ترین قیمت خود از ابتدای سال نزول کرد ، اما BTC اخیراً دوباره صعود کرد و به افزایش ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به بیش از 2 تریلیون دلار کمک کرد. این مبلغ چند ساعت پیش ، بدون شک با کمک اعلامیه UWM ، به 50،000 دلار رسید که بالاترین میزان خود را از ماه می نشان می دهد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری