خبر

 • تک بورد - پریسکوپ ، برنامه ای که به محبوب شدن جریان مستقیم کمک می کند ، خاموش شده است

  پریسکوپ ، برنامه ای که به محبوب شدن جریان مستقیم کمک می کند ، خاموش شده است
  3 روز و 15 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Periscope ، سرویسی که به محبوبیت یافتن مفهوم جریان زنده ویدئو از یک دستگاه تلفن همراه در اواسط دهه 2010 کمک کرد ، متوقف شده است. مطمئناً ، اگر با سابقه توییتر در رابطه با خریدها آشنا باشید ، احتمالاً از این پیشرفت خیلی متعجب نشده اید.

  پریسکوپ ، به همراه میرکات ، در اوایل سال 2015 وارد صحنه شدند. اندکی قبل از اولین نمایش عمومی ، توییتر پریسکوپ را با مبلغی بین 50 تا 100 میلیون دلار خریداری کرد. این برنامه طی سالهای بعد از محبوبیت بیشتری برخوردار شد اما سرانجام ، بیشتر قابلیت های این برنامه در توییتر گسترش یافت.

  در دسامبر سال 2020 ، ما فهمیدیم که استفاده از پریسکوپ رو به کاهش است و برنامه در " حالت حالت نگهداری ناپایدار. " بدین ترتیب ، تصمیم به تعطیلی پریسکوپ در آن زمان به عموم مردم ابلاغ شد.

  این همان است. خداحافظی آخر ما امروز آخرین روزی است که برنامه Periscope در دسترس خواهد بود. ما با سپاس از شما برای همه سازندگان و بینندگانی که جامعه Periscope را روشن می کنند سپاسگزاریم. امیدواریم همه شما را به صورت زنده در توییتر ببینیم. . pic.twitter.com/fRbYdEYInf

  - Periscope (PeriscopeCo) 31 مارس 2021

  برنامه های Android و iOS در 31 مارس 2021 بسته شدند. وب سایت Periscope در (در حداقل ، در حال حاضر) به عنوان مخزن پخش های عمومی. علاقمندان همچنین می توانند با مراجعه به منوی تنظیمات ، یک نسخه از داده های Periscope خود را درخواست کرده و از طریق Twitter پخش خود را بارگیری کنند.

  توییتر اساساً همان کار را دو سال قبل با Vine انجام داد ، و قبل از رسمی شدن آن را راه اندازی کرد. آزاد کنید ، قبل از آنکه خاموش شوید ، آن را ساختید.

  احترام مسترینگ از آقای ویسکی

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری