techbord.com پدرو پاسکال ماندالوریان برای بازی در نقش جوئل در سریال Last of Us HBO بازی کرد

چیزی که باید منتظر آن بود: The Last of Us از آن دسته امتیازات بازی است که همیشه برای یک اقتباس تلویزیونی عالی به نظر می رسید. HBO این چالش را در پیش می گیرد و ما اکنون می دانیم که چه کسی نقش اصلی Joel را بازی می کند: این شخص ماندالوریایی ، پدرو پاسکال است.

به زودی پس از شنیدن خبر بازی در نقش الی توسط بلا رمزی ، یکی دیگر از آلومهای بازی تاج و تخت ، Deadline نامزد انتخاب پاسکال را اعلام کرد. شاید یادتان باشد که پاسکال قبل از اینکه سر گرگور کلگان سرش را مانند یک خربزه نارس خرد کند ، اوبرین مارتل کاریزماتیک را که به آن افعی قرمز نیز معروف است ، به تصویر می کشید. در همین حال ، رمزی لیانا مورمونت از GoT بود که در فصل آخر شکست خورد اما سرانجام توسط یک غول یخی کشته شد.

https://techbord.com بازیگر پدرو پاسکال ماندالوری در نقش جوئل در سریال Last of Us HBO

بلا رمزی در این سریال الی را بازی می کند

کلمات "اقتباس از بازی ویدیویی " ، چه تلویزیون و چه فیلم ، اغلب لرزش را برای کسانی که آنها را می شنوند به ارمغان می آورد ، اما HBO شهرت تولید برنامه های با کیفیت بالا را دارد. سال گذشته اعلام شد که یوهان رنک و کریگ مازین ، که هر دو در مینی سریال عالی چرنوبیل نقش داشتند ، به ترتیب به عنوان کارگردان The Last of Us (اپیزود آزمایشی) و نویسنده همکار بازی می کنند. چرنوبیل ، یکی از پنج نمایش برتر IMDB در تمام دوران ها ، توسط Mazin ساخته شده و توسط Renck کارگردانی شده است.

نیل دروکمان ، نویسنده اولین آخرین ما و یکی از نویسندگان مشترک این بازی دنباله ، همچنین به عنوان نویسنده مشترک در برنامه HBO خدمت خواهد کرد.

با توجه به خلاصه داستان رسمی سریال: "داستان ، 20 سال پس از تخریب تمدن مدرن ، در مرکز رابطه بین جوئل ، قاچاقچی در این دنیای جدید و الی ، نوجوانی که ممکن است عامل اصلی یک بیماری همه گیر کشنده باشد. جوئل ، یک بازمانده سخت کار شده ، برای قاچاق دختر 14 ساله از خارج استخدام می شود منطقه قرنطینه ای ظالمانه. آنچه به عنوان یک کار کوچک آغاز می شود ، به زودی به یک سفر بیرحمانه و دلخراش تبدیل می شود زیرا آنها از ایالات متحده عبور می کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته هستند. " / p>

پدرو پاسکال ماندالوریان برای بازی در نقش جوئل در سریال Last of Us HBO بازی کرد
tech-culture/پدرو-پاسکال-ماندالوریان-برای-بازی-در-نقش-جوئل-در-سریال.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.