خبر

 • تک بورد - پدرو پاسکال ماندالوریان برای بازی در نقش جوئل در سریال Last of Us HBO بازی کرد

  پدرو پاسکال ماندالوریان برای بازی در نقش جوئل در سریال Last of Us HBO بازی کرد
  12 روز و 12 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: The Last of Us از آن دسته امتیازات بازی است که همیشه برای یک اقتباس تلویزیونی عالی به نظر می رسید. HBO این چالش را در پیش می گیرد و ما اکنون می دانیم که چه کسی نقش اصلی Joel را بازی می کند: این شخص ماندالوریایی ، پدرو پاسکال است.

  به زودی پس از شنیدن خبر بازی در نقش الی توسط بلا رمزی ، یکی دیگر از آلومهای بازی تاج و تخت ، Deadline نامزد انتخاب پاسکال را اعلام کرد. شاید یادتان باشد که پاسکال قبل از اینکه سر گرگور کلگان سرش را مانند یک خربزه نارس خرد کند ، اوبرین مارتل کاریزماتیک را که به آن افعی قرمز نیز معروف است ، به تصویر می کشید. در همین حال ، رمزی لیانا مورمونت از GoT بود که در فصل آخر شکست خورد اما سرانجام توسط یک غول یخی کشته شد.

  https://techbord.com بازیگر پدرو پاسکال ماندالوری در نقش جوئل در سریال Last of Us HBO

  بلا رمزی در این سریال الی را بازی می کند

  کلمات "اقتباس از بازی ویدیویی " ، چه تلویزیون و چه فیلم ، اغلب لرزش را برای کسانی که آنها را می شنوند به ارمغان می آورد ، اما HBO شهرت تولید برنامه های با کیفیت بالا را دارد. سال گذشته اعلام شد که یوهان رنک و کریگ مازین ، که هر دو در مینی سریال عالی چرنوبیل نقش داشتند ، به ترتیب به عنوان کارگردان The Last of Us (اپیزود آزمایشی) و نویسنده همکار بازی می کنند. چرنوبیل ، یکی از پنج نمایش برتر IMDB در تمام دوران ها ، توسط Mazin ساخته شده و توسط Renck کارگردانی شده است.

  نیل دروکمان ، نویسنده اولین آخرین ما و یکی از نویسندگان مشترک این بازی دنباله ، همچنین به عنوان نویسنده مشترک در برنامه HBO خدمت خواهد کرد.

  با توجه به خلاصه داستان رسمی سریال: "داستان ، 20 سال پس از تخریب تمدن مدرن ، در مرکز رابطه بین جوئل ، قاچاقچی در این دنیای جدید و الی ، نوجوانی که ممکن است عامل اصلی یک بیماری همه گیر کشنده باشد. جوئل ، یک بازمانده سخت کار شده ، برای قاچاق دختر 14 ساله از خارج استخدام می شود منطقه قرنطینه ای ظالمانه. آنچه به عنوان یک کار کوچک آغاز می شود ، به زودی به یک سفر بیرحمانه و دلخراش تبدیل می شود زیرا آنها از ایالات متحده عبور می کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته هستند. " / p>

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری