خبر

 • تک بورد - پدربزرگ پس از آنکه خردسالان او را از روی دستگیره نادر توییتر خود تعویض کردند ، در اثر حمله قلبی درگذشت

  پدربزرگ پس از آنکه خردسالان او را از روی دستگیره نادر توییتر خود تعویض کردند ، در اثر حمله قلبی درگذشت
  14 روز و 3 ساعت قبل

  حمله سریع دیگر منجر به از دست دادن یک فرد بی گناه شده است. این حادثه که سال گذشته اتفاق افتاد ، پدربزرگ 60 ساله ای را به دلیل داشتن دستگیره ارزشمند توییتر خود در امریکا و انگلیس مورد هدف خردسالان قرار داد. وی هنگامی که پلیس خانه وی را محاصره کرد دچار حمله قلبی شد و اندکی بعد درگذشت.

  اخبار WKRN 2 (از طریق GamingBible) اطلاعات جدیدی را درباره حادثه آوریل 2020 در مورد مارک هرینگ از بت پیج ، تنسی گزارش داد. یک اتفاق سریع - اقدام برای تماس با 911 برای گزارش یک جرم جعلی ، بنابراین پاسخ دهندگان مسلح به یک آدرس هجوم می آورند - در Discord برای ایجاد ترساندن هرینگ برای تحویل دستگیره ارزشمندtennessee توییتر خود ، در Discord سازماندهی شد.

  کوچک به نام شین سوندرمن بخشی از کارزار علیه شاه ماهی بود. کورینا فیچ ، دختر شاه ماهی می گوید: "او اهل تنسی بود." "او کسی است که همه اطلاعات ما ، آدرس من ، خواهرم ، مادرانم ، خواهر مادرم را جمع آوری کرده و در کانال Discord که یک انجمن گفتگوی بازی است ، قرار داده است." " p>

  یک خردسال دوم ، از انگلستان ، برای تهیه گزارش نادرست با اداره پلیس محلی تماس گرفت. پسر هرینگ گفت: "همسایگان تماس گرفتند و گفتند: \ 'پلیس در همه جا وجود دارد ، و آنها فکر می کنند یک مرد یک زن را کشته است و او در املاک شماست ، شما باید پوشش خود را بدست آورید. \' "

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری