خبر

 • تک بورد - پخش کننده ای به نام SquidGame به دلیل نمایش نتفلیکس مورد سوء استفاده قرار گرفته، هک شده و کار خود را از دست داده است.

  پخش کننده ای به نام SquidGame به دلیل نمایش نتفلیکس مورد سوء استفاده قرار گرفته، هک شده و کار خود را از دست داده است.
  3 روز و 11 ساعت قبل

  بازی Squid Game به بزرگترین برنامه تلویزیونی سال تبدیل شده است، اما یکی از افرادی که از موفقیت آن چندان خوشحال نیست، پخش کننده لیدیا الری است. عضو Yogscast بیش از یک دهه است که از نام‌های «SquidGame» و «SquidGaming» استفاده می‌کند، اما این مانع از آن نشد که طرفداران سریال‌های نتفلیکس او را بمباران کنند. دستگیره او همچنین به دلیل ارتباط آن با گروه کره ای برای الری دو شغل ارائه کرده است.

  بی بی سی گزارش می دهد که الری 32 ساله مستقر در بریتانیا به مدت 11 سال به عنوان SquidGame در YouTube، Twitch و Instagram حضور داشته و از SquidGaming در توییتر استفاده می کند. او گفت: "برای من این فقط یک نام احمقانه بود که در همان لحظه به ذهنم رسید." "دوستانم مرا مرکب نامیدند زیرا با درب هم قافیه است و نام من لیدیا است."

  اما پدیده ای که برنامه تلویزیونی Squid Game است که در اولین نمایش آن توسط 142 میلیون نفر در سراسر جهان مشاهده شد. چهار هفته، توجه ناخواسته ای را به الری جلب کرده است.

          این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید                      

  پستی به اشتراک گذاشته شده توسط لیدیا (@squidgame)

  "من شروع به دریافت پیام های توهین آمیز از مردم کردم. او به بی‌بی‌سی گفت که با من عصبانی می‌شود، زیرا آن‌ها هوادار بزرگ [...] بودند و فکر می‌کردند که من حساب را از برنامه گرفته‌ام.» "من مجبور شدم اعلان‌ها را در اینستاگرام خود خاموش کنم زیرا ثابت بود. تلفن من سیل شده است."

  مردم همچنین شروع به گزارش حساب اینستاگرام Ellery کردند و سعی کردند به آن دسترسی پیدا کنند. او گفت: "من دائماً از افرادی که سعی در ورود به سیستم دارند ایمیل دریافت می کنم. این واقعاً ناامید کننده است". حساب کاربری او حتی به طور موقت ممنوع شد.

  علاوه بر پیام‌های نفرت‌انگیز و تلاش برای هک کردن حساب‌هایش، این استریمر به دلیل نامی که سال‌ها پیش انتخاب کرده بود، کار خود را از دست داده است. او در توییتی نوشت: "من دو فرصت شگفت‌انگیز ارائه را از دست دادم، زیرا مردم نمی‌خواهند من را با دسته "بازی ماهی مرکب" من استخدام کنند. "من حدس می‌زنم این معانی نمایش است - این یک نمایش بسیار خشونت‌آمیز است، شاید این باشد؟"

  مساله آنقدر بد شده است که الری اکنون به فکر تغییر است نام تجاری او برای بیش از یک دهه ساخته شده است، حتی اگر این چیزی نیست که او بخواهد انجام دهد. "اگر به دنبال من و برند من باشید که بیش از ده سال است [...] تنها چیزی که به دست می آورید یک برنامه تلویزیونی است."

  در فصل دوم بازی Squid Game هنوز به طور رسمی توسط نتفلیکس اعلام نشده است، تقریباً به طور قطع در مقطعی اتفاق می افتد، بنابراین Ellery احتمالاً برای مدتی با این مشکل ارتباط دست و پنجه نرم خواهد کرد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری