techbord.com پاناسونیک برای کمک به شرکت های راه آهن ژاپنی در برداشتن هدفون بی سیم افتاده از ریل قطار

Facepalm: به اندازه کافی آزار دهنده است که گوشهای بی سیم خود را در پشت مبل از دست بدهد ، بنابراین می توان ناامیدی مقامات راه آهن در ژاپن را تصور کرد که مجبور هستند صدها چیز لعنتی را از مسیر قطار به عنوان مسافر به طور تصادفی بردارند آنها را در هنگام رفت و آمد رها کنید. این موضوع برای مقاماتی که از پاناسونیک خواسته اند با دستگاهی به سبک جاروبرقی برای از بین بردن سریع این گوشها ، نگران کننده باشد ، ن

شرکت راه آهن شرق ژاپن ، معروف به JR East ، می گوید که حدود 950 مورد افتادن گوشی در 78 ایستگاه توکیو بین ماه های ژوئیه و سپتامبر سال جاری اتفاق افتاده است. این رقم ، طبق گفته شرکت راه آهن ، یک چهارم کل کالاهای کاهش یافته در آن دوره را تشکیل می دهد.

این موضوع ، همانطور که ژاپن تایمز گزارش می کند ، برای مقامات توکیو که اغلب دچار این مشکل شده اند ، سردرد شده است. صبر کنید تا آخرین قطار روز قبل از شروع جستجو برای گوشهای افتاده ، چیزی که به سختی می توانند آن را از بین تکه های سنگریزه بازیابی کنند.

 https://techbord.com پاناسونیک برای کمک به شرکت های راه آهن ژاپنی در برداشتن هدفون های بی سیم افتاده از مسیرهای قطار

کارگران ایستگاه معمولاً از ابزاری برای گرفتن استفاده می کنند "دست جادویی " برای از بین بردن باقیمانده / اشیا from از مسیرها با خیال راحت ، اما به دلیل کوچک بودن یک گوش متوسط ​​و فراوانی مدفوع ، کار "سنگین" شده است. "

به همین دلیل است که JR East از پاناسونیک خواسته است دستگاهی به سبک جاروبرقی تولید کند که برای برداشتن این گلگیرهای سرگردان مناسب تر باشد. این شرکت در حال حاضر چنین آزمایشگاهی را در ایستگاه ایکبوکورو در شمال توکیو آزمایش می کند و کارآیی آن را نسبت به یک غارتگر سنتی پیدا کرده است. از آنجا که این مسئله توسط دیگر اپراتورهای راه آهن در کشور نیز گزارش شده است ، پاناسونیک به زودی نسخه نهایی آن را ارائه می دهد. هدفون های بی سیم اغلب می توانند هنگام سوار یا خارج شدن از قطار از گوش خارج شوند ، به همین دلیل برخی از برنامه های شخص ثالث و شخص ثالث توانایی یافتن / ردیابی یک هدفون / دستگاه از دست رفته را دارند. همانطور که این کاربر فهمید یک ویژگی بسیار مفید برای داشتن آن است.

پاناسونیک برای کمک به شرکت های راه آهن ژاپنی در برداشتن هدفون بی سیم افتاده از ریل قطار
tech-culture/پاناسونیک-برای-کمک-به-شرکت-های-راه-آهن-ژاپنی-در-برداشتن.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.