خبر

 • تک بورد - پارچه صیقل دهنده اپل لکه های دستگاه اپل شما را با 19 دلار از بین می برد

  پارچه صیقل دهنده اپل لکه های دستگاه اپل شما را با 19 دلار از بین می برد
  16 روز و 18 ساعت قبل

  WTF ؟! چرخ های 400 دلاری برای رایانه رومیزی Mac Pro اپل را که حتی مکانیزم قفل نداشتن یا مانیتور 1000 دلاری Pro Pro XDR را به خاطر دارید؟ خوب ، جدیدترین محصول اپل که در فروشگاه خود ذکر شده است - یک پارچه پولیش کننده 19 دلاری - یکی دیگر از اجناس گران قیمت (و غیرمعمول) دیگری است که برای لوگوی برجسته اپل در ظاهر متفاوت (و احتمالاً عملکرد) بسیار زیاد درخواست می شود. درست مثل یک پارچه معمولی میکروفیبر.

  رویداد سخت افزاری اخیر اپل ، ویترین چشمگیری از قدرتمندترین تراشه های این شرکت بود که در زیر کاپوت مک بوک های جدیدش اجرا می شد. با این حال ، یکی دیگر از محصولات تازه منتشر شده برای بالا بردن ابروها ، پارچه پولیش اپل است که اکنون به طور جداگانه با مبلغ نه چندان کم 19 دلار به صورت جداگانه در فروشگاه اپل به فروش می رسد.

  این احتمالاً همان پارچه ای یا نسخه اصلاح شده آن پارچه ای است که اپل با مانیتور Pro Display XDR با نانو بافت آن (و توصیه می کند) دارد. اپل به صاحبان این نمایشگرها توصیه کرد که در صورت از دست دادن پارچه پرداخت خود ، تماس بگیرید. فهرست کردن آن به عنوان خرید جداگانه احتمالاً شرایط را برای هر دو طرف هموارتر می کند.

  https://techbord.com اپل پارچه صیقل دهنده لکه های دستگاه های اپل شما را با 19 دلار از بین می برد

  گذشته از اینکه از مواد نرم و غیر ساینده ساخته شده است ، چیز زیادی برای توجیه این قیمت وجود ندارد. البته برچسب دیگری غیر از لوگوی برجسته اپل.

  همچنین لیستی از دستگاه های سازگار اپل وجود دارد ، اگر برای تمیز کردن iPhone SE قدیمی یا iPod touch به یک پارچه گران قیمت نیاز دارید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری