خبر

 • تک بورد - ویزا با خرید 150 هزار دلار NFT وارد متاورس می شود

  ویزا با خرید 150 هزار دلار NFT وارد متاورس می شود
  23 روز و 19 ساعت قبل

  چرا مهم است: شرکت خدمات مالی آمریکایی Visa با خرید 150،000 دلاری CryptoPunk 7610 به مسابقه موشهای غیرقابل تغییر (NFT) ملحق شد. این اثر هنری دیجیتالی در کنار کلکسیون های دیگر ویزا به عنوان اشاره ای به گذشته ، حال و آینده تجارت با این حال ، در کوتاه مدت ، می تواند نشان دهنده قدرت مستمر NFT ها در کل باشد.

  CryptoPunks ، برای افراد ناآگاه ، از اولین نمونه های NFT هستند. تصاویر هنری پیکسلی ، که فقط 10 هزار مورد از آنها وجود دارد ، توسط استودیوی آمریکایی Larva Labs در سال 2017 با استفاده از کد رایانه ای ایجاد شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ دو تصویر دقیقا شبیه هم نیستند. ارزش CryptoPunks را انجام داد. تا زمان نگارش این مقاله ، همه بجز سه مورد از 20 فروش برتر CryptoPunk ، 1 میلیون دلار در شمال به دست آورده اند. شماره یک هنر پاپ دیجیتال ، CryptoPunk 7804 ، اخیراً به قیمت 7.57 میلیون دلار فروخته شده است.

  https://techbord .com ویزا با خرید 150 هزار دلار NFT وارد متاورس می شود

  (CryptoPunk 7610.)

  با خرید تقریباً 150،000 دلار ، خرید CryptoPunk 7610 توسط ویزا حتی به بالا هم نمی خورد. 60 ، اما به هر حال مرتبط است کوی شفیلد ، سرپرست رمزارز ویزا ، گفت که آنها احساس می کنند CryptoPunks یک افزودنی عالی برای مجموعه ای از مصنوعات آنها خواهد بود که می تواند تجارب گذشته ، حال و آینده تجارت را جشن بگیرد.

  CryptoPunks "پیشگام فناوری NFT بود و موج تجارت NFT ، "شفیلد گفت. تصمیم خرید آنها کمتر مربوط به CryptoPunk و بیشتر مالکیت یک قطعه از پروژه تاریخی بود.

  شفیلد افزود که ویزا مالک چند قطعه دیگر از یادگاری های قدیمی مربوط به تجارت است ، از جمله کارت های اعتباری کاغذی و دفترچه راهنما ". ماشینهای knuckle buster ”که برای ثبت معاملات قبل از سیستم های فروش الکترونیکی استفاده می کردند ، روند را ساده می کردند.

   https://techbord.com ویزا با خرید 150 هزار دلار NFT

  (دستگاه ضبط معاملات با کارت اعتباری " اولیه "وارد متاورس می شود.

  شفیلد به The Block گفت ویزا هنگام خرید با Anchorage Digital همکاری کرد و هزینه آن را با استفاده از فیات پرداخت کرد. شاید گام بعدی در تجارت دیجیتال باشد. ویزا ، بدون شک ، به دومی متمایل است.

  شفیلد گفت: "ما می توانیم آینده ای را تصور کنیم که در آن آدرس رمزنگاری شده به اندازه آدرس پستی شما اهمیت پیدا کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری