خبر

 • تک بورد - وکیل قادر به حذف فیلتر بچه گربه از تماس زوم نیست ، اطمینان می دهد قاضی گربه نیست

  وکیل قادر به حذف فیلتر بچه گربه از تماس زوم نیست ، اطمینان می دهد قاضی گربه نیست
  چند ثانیه قبل

  Facepalm: همه گیری بسیاری از جهان را به صورت آنلاین تحت فشار قرار داده است. در حالی که بسیاری از افراد به هر کاری از طریق پیام رسانی تصویری عادت کرده اند ، افراد با فن آوری کمتری گهگاه به دست کمک یا پنجه نیاز دارند. به عنوان مثال ، وكس تگزاس ، رود پونتون ، ظاهراً نتوانست فیلتر بچه گربه را از كنفرانس زوم خود كه بخشی از پرونده بازداشت ملك است حذف كند و مجبور شد به قاضی اطمینان دهد كه "من گربه نیستم"

  همانطور که توسط نیویورک تایمز گزارش شده است ، پونتون ، وکیل دادگستری در شهرستان پرزیدیو ، تگزاس ، در جلسه دادرسی روز سه شنبه در 394 دادگاه منطقه قضایی تگزاس شرکت می کرد. تجسم او از یک بچه گربه با بیان نگرانی گربه باعث خنده بیشتر او می شود.

  هرکسی که در یک تماس ویدیویی با یکی از اقوام مسن شرکت کرده باشد ، احتمالاً درد قاضی را احساس می کند: "آقای پونتون ، من معتقدم شما در تنظیمات ویدئو یک فیلتر روشن دارید ، "قاضی روی فرگوسن می گوید ، که پونتون پاسخ می دهد:" Arrghh…. قاضی می شنوی؟ "

  مظنون اصلی پرونده \ \'گمشده نخ \\' برای مخفی کردن گناه خود تلاش می کند

  مردان دیگر در تماس رفتار سنگی ، رواقی و مرتبط با افراد حرفه ای را حفظ کنید ، اگرچه وکیل Jerry L. Phillips در جعبه بالا سمت راست هنگامی که با شنیدن التماس صمیمانه پونتون مبنی بر اینکه "من گربه نیستم" پوزخند زد ، نشانه های انسانیت را نشان می دهد / p>

  پونتون گفت که از رایانه منشی خود برای تماس استفاده می کند. او ظاهراً با این حادثه "مأمور" شد.

  با ویروسی شدن فیلم ، پونتون همه چیز را با شوخ طبعی کامل تصور کرد. کمتر از یک دقیقه طول کشید تا او کشف کرد چگونه فیلتر را خاموش می کند. وی گفت: "چهره مسن تر و کمتر شوخ طبع من ظاهر شد ، و ما با شنیدن صحبت ادامه دادیم."

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری