خبر

 • تک بورد - وندی قصد دارد 700 «آشپزخانه شبح» را تا سال 2025 برای برآوردن تقاضای تحویل غذا افتتاح کند

  وندی قصد دارد 700 «آشپزخانه شبح» را تا سال 2025 برای برآوردن تقاضای تحویل غذا افتتاح کند
  14 روز و 21 ساعت قبل

  وندی قصد دارد تا سال 2025 700 "آشپزخانه شبح" را افتتاح کند تا بتواند تقاضای روزافزون مشتریانی را که می خواهند سفارشات خود را به آنها تحویل دهند ، برآورده کند. آشپزخانه شبح ، برای کسانی که ناآشنا هستند ، نام دیگری برای آشپزخانه حرفه ای آماده سازی غذا یا مرکز پخت و پز است که منحصراً سفارشات تحویل را اداره می کند. آن را به عنوان یک فست فود در نظر بگیرید ، اما بدون پیشخوان سفارش ، از طریق ماشین یا برا

  من بارها و بارها در مورد اینکه چگونه بیماری همه گیر زندگی روزمره ما را تغییر داده است نوشتم و اینکه چگونه بسیاری از این تغییرات دائمی می شوند. یکی از حوزه هایی که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است صنعت خدمات غذایی است ، جایی که روبات ها در کنار کارگران انسانی خانه پیدا می کنند.

  اما این تنها تغییر عمده ای نیست که در حال انجام است. برخی از رستوران ها و زنجیره های فست فود شاهد افزایش چشمگیر سفارشات تحویل بوده اند - به حدی که نحوه عملکرد آنها را تغییر داده است.

  وندی قصد دارد آشپزخانه های جدید شبح خود را در سراسر ایالات متحده ، کانادا و در بریتانیا ، عمدتا در شهرهای بزرگ ، با هدف راه اندازی حداقل 50 سایت تا پایان سال 2021. آنها پس از انجام پروژه با Reef Technology Inc. ، یک شرکت مستقر در میامی ، در این پروژه همکاری خواهند کرد. یک آزمایش موفق در کانادا سال گذشته با حضور هشت آشپزخانه از این دست.

  https://techbord.com وندی \ 's در حال برنامه ریزی برای افتتاح 700

  زنجیره فست فود اعلام کرده است که انتظار دارد سالانه 500،000 تا 1 میلیون دلار در هر مکان فروش داشته باشد. وندی شش درصد از فروش خود را می گیرد و از خدمات شخص ثالث موجود مانند Uber Eats ، DoorDash و Grubhub برای رسیدگی به تحویل استفاده می کند. در حال افزایش است قبل از اینکه همه گیری آنها را به کار بیاندازد. بر اساس داده های گروه NPD ، در سال منتهی به ژوئن 2019 ، 3.3 درصد ترافیک رستوران های ایالات متحده را تحویل داده است. برای سال منتهی به ژوئن 2021 ، تحویل ها 8.4 درصد از کل ترافیک رستوران ها را تشکیل می داد. سه ماهه 2021. این در حالی است که از 2.5 درصد در سه ماهه مشابه سال 2019 بیشتر شده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری