خبر

 • تک بورد - وب کم تقلید از کره چشم چیزهای کابوس است

  وب کم تقلید از کره چشم چیزهای کابوس است
  28 روز و 21 ساعت قبل

  WTF ؟! آیا تا به حال به وب کم خود نگاه کرده اید و فکر کرده اید ، "بله ، عملکردهای مورد نظر خود را انجام می دهد ، اما ای کاش دوربین شبیه یک چشم انسان جدا از بدن باشد - مانند چیزی از فیلم دیوید کروننبرگ." اگر چنین است ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد: تخیل نگران کننده شما واقعی شده است.

  Eyecam به نام مناسب از محقق Marc Tessier است و بخشی از تحقیقات در آزمایشگاه تعامل بین انسان و کامپیوتر دانشگاه سارلند است. وب کم انسان شناسی برای "به چالش کشیدن روابط متداول با دستگاه های سنجش همه جا و ایجاد تماس برای بازنگری در مورد چگونگی ظهور و رفتار دستگاه های سنجش" طراحی شده است. "alt = " https://techbord.com وب کم تقلید از کره چشم چیزهای کابوس است ">

  قطعاً ترسناک نیست

  این یک پروژه جالب است: تصور کنید که اگر اکثر مردم به جای لنز سرد وب کم ، یک کره چشم انسان به آنها خیره شوند ، رفتار متفاوتی دارند ، به خصوص که می تواند چشمک بزند و احساسات را ابراز کند. نگاه ناامیدکننده آن که از بالای یک مانیتور به سمت شما می سوزد مطمئناً می تواند افراد را از دیدن Pornhub منصرف کند.

  این دستگاه از شش موتور سروو کنترل شده توسط یک آردوینو نانو تشکیل شده است که عضلات مختلف چشم را تولید می کند ، در حالی که دوربین خودش (720p60) به Raspberry Pi Zero متصل است و به عنوان یک پلاگین و وب کم استاندارد کار می کند.

  https: / /techbord.com وب کم تقلید از کره چشم چیزهای کابوس است

  Eyecam می تواند به طور مستقل عمل کند و به محرک های خارجی ، مانند حضور کاربران واکنش نشان دهد. مرتباً چشمک می زند و پلک ها به صورت پویا با حرکات کره چشم سازگار می شوند - حتی باعث کاشت موهای انسان برای ابرو و مژه ها می شود.

  https://techbord.com وب کم انسان تقلید از کره چشم چیزهای کابوس است

  برنامه ریزی شده برای دیدن شرمنده هنگام مشاهده حنایتی

  اگر طرفدار هستید از کلاسیک ترسناک 80 The Thing ، می توانید Eyecam خود را با استفاده از طراحی و نرم افزار موجود در Github بسازید. و اطمینان حاصل کنید که جزئیات بیشتر را در وب سایت Tysssier بررسی کنید.

  ما در گذشته با تقلید جزئی از بدن انسان ، بخشی از فناوری تقلید از جمله MobiLimb را دیده ایم که می تواند تلفن را به اطراف بکشاند و حتی کاربر را سکته کند. در پاسخ به دریافت شکلک مثبت.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری