خبر

 • تک بورد - واکنش فیس بوک به این گزارش که اینستاگرام را

  واکنش فیس بوک به این گزارش که اینستاگرام را "برای نوجوانان سمی" خوانده است
  28 روز و 7 ساعت قبل

  فیس بوک همچنان گزارش اخیر خود را تکذیب می کند که ادعا می کند می داند اینستاگرام برای دختران نوجوان سمی است. این نشریه می گوید ارزیابی تحقیقات داخلی آن "دقیق" نبوده و اکثریت دختران در این گروه سنی متوجه شده اند که اینستاگرام یا مسائل مربوط به سلامتی خود را بهتر کرده است یا هیچ تاثیری نداشته است.

  در اوایل ماه جاری ، وال استریت ژورنال گزارشی لعنتی منتشر کرد که ادعا می کرد فیس بوک از آسیب رساندن اینستاگرام به نوجوانان آگاه است. بر اساس تحقیقات داخلی غول رسانه های اجتماعی ، برنامه اشتراک گذاری عکس و فیلم مشکلات تصویر بدنی را از هر سه دختر نوجوان بدتر می کند. "32 درصد از دختران نوجوان گفتند که وقتی از بدن خود احساس بدی داشتند ، اینستاگرام حال آنها را بدتر می کرد " ، محققان در ارائه ای در سال 2019 گفتند.

  "نوجوانان اینستاگرام را مسئول افزایش میزان اضطراب و افسردگی. این واکنش در همه گروه ها بدون هیچ گونه پیش بینی و سازگاری بود. "

  فیس بوک صحت این گزارش را تکذیب کرد و گفت که بر روی مجموعه محدودی از یافته ها تمرکز کرده و آنها را از نظر منفی نشان می دهد. به در حال حاضر ، Pratiti Raychoudhury ، معاون رئیس ، رئیس تحقیقات در فیس بوک ، پاسخ جدیدی را منتشر کرده است.

  بر اساس رایچوهدری ، تحقیقات فیس بوک نشان می دهد که در 11 مورد از 12 مسئله رفاه ، از جمله تنهایی ، اضطراب ، ناراحتی و اختلالات خوردن ، نوجوانان گفتند که اینستاگرام آنها را بهتر از بدتر کرده است. تصویر بدنه تنها مشکلی بود که اینستاگرام بدتر کرد. 'سمی برای نوجوانان \' ">

  " در حالی که عنوان در اسلاید داخلی به صراحت آن را بیان نکرده است ، تحقیقات نشان می دهد که از هر سه دختر نوجوان یکی از آنها به ما گفته است که با مشکلات مربوط به تصویر بدن روبرو هستند. گزارش کرد که استفاده از اینستاگرام حال آنها را بدتر کرده است - نه یک نفر از هر سه دختر نوجوان ، "رایچدوری می نویسد. طراحی شده است تا مکالمات داخلی را در مورد منفی ترین برداشت های نوجوانان از اینستاگرام اطلاع دهد.

  البته این همه دستگاه PR فیس بوک است که در حال حرکت است. مطالعات متعدد در چند سال گذشته نشان داده است که رسانه های اجتماعی چقدر می توانند به سلامت روانی ما آسیب برساند و راه هایی که می تواند مسائل را تشدید کند. همچنین عجیب به نظر می رسد که فیس بوک گزارش داخلی کامل را که مقاله WSJ بر اساس آن است منتشر نمی کند ، که مطمئناً بحث را حل می کند. پلتفرم و اینستاگرام پس از چندین سال آزمایش با این گزینه. امید است که این حرکت فشار را بر افراد ، به ویژه کاربران جوانتر ، که محبوبیت رسانه های اجتماعی را با ارزش خود برابر می دانند ، کاهش دهد. انتظار می رفت که دیویس در کمیته فرعی تجارت سنا به سوالات مربوط به گزارش WSJ و برنامه های شرکت برای اینستاگرام زیر 13 سال پاسخ دهد. قانونگذاران گفتند: "گزارش وال استریت ژورنال نشان می دهد که رهبری فیس بوک متمرکز بر طرز فکر رشد به هر قیمتی است که برای سلامتی و زندگی کودکان و نوجوانان سود زیادی قائل است." >

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری