خبر

 • تک بورد - هیچ کس Ghost Recon NFT های یوبی سافت را نمی خرد

  هیچ کس Ghost Recon NFT های یوبی سافت را نمی خرد


  1 ماه قبل

  Ubisoft اوایل این ماه اعلام کرد که از طریق پلتفرم جدیدی به نام Ubisoft Quartz اقلام آرایشی مبتنی بر NFT را به Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint اضافه می کند. توکن‌های غیرقابل تعویض، که با نام رقم شناخته می‌شوند، دارای شماره سریال منحصربه‌فردی هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهد مالکیت فعلی و گذشته اقلام آرایشی درون بازی مانند لباس و سلاح‌ها را ردیابی کنند. یوبی سافت هزاران رقم رایگان برای شروع مهم

  به دنبال سرنخ لیز ادواردز، نگاهی گذرا به دو بازار شخص ثالث فروش Digits، Rarible و Objkt انداختم و متوجه شدم که تا زمان نوشتن این مقاله تنها 18 مورد فروخته شده است. قیمت ها بسیار متفاوت است، به طوری که گران ترین کالای فروخته شده دارای 40 XTZ (حدود 166 دلار بر اساس ارزش فعلی Tezos) به یک XTZ منفرد یا حدود 4.17 دلار است.

  هرکسی که به عنوان توجه داشته باشد به عنوان اخیراً به خوبی آگاه است که بازاری برای NFT ها وجود دارد. آدیداس اخیراً با اولین کاهش NFT خود بیش از 23 میلیون دلار در یک روز به دست آورد و در ماه نوامبر، شخصی بیش از 650000 دلار برای یک قایق تفریحی مجازی پرداخت کرد. پس چرا عدم علاقه به NFT های یوبی سافت؟

  https://techbord.com هیچ کس <b>یوبی</b> <b>سافت</b> نمی خرد\' s <b>Ghost</b> <b>Recon</b> NFTs

  در حالی که رقم ها دارای شماره سریال منحصر به فرد هستند، از نظر بصری به هیچ وجه از یکدیگر متمایز نیستند. شاید منحصر به فرد بودن کافی برای ترغیب گیمرها به پرداخت پول برای آنها وجود نداشته باشد؟ یا شاید فقط این است که گیمرهای هاردکور به سادگی به NFT ها علاقه ندارند. توسعه دهنده Stalker 2 GSC Game World اخیراً پس از واکنش شدید طرفداران، از برنامه اضافه کردن NFT به بازی های آینده خود عقب نشینی کرد. شاید Ghost Recon Breakpoint این روزها چندان محبوب نباشد، بنابراین بازار محدودی برای فروش وجود دارد؟


  تگ ها:

  ghost , recon , یوبی , سافت


  v 13
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری