خبر

 • تک بورد - هنگام استفاده از ماسک با تلفن های تلفنی مبارزه می کنید؟ این مورد دارای یک هدست بلوتوث تعبیه شده است

  هنگام استفاده از ماسک با تلفن های تلفنی مبارزه می کنید؟ این مورد دارای یک هدست بلوتوث تعبیه شده است
  10 روز و 7 ساعت قبل

  همه به روزی امیدوارند که دیگر مجبور به ماسک زدن نباشیم. این ممکن است هنوز راه چاره ای باشد ، و تا آن زمان ، شرکت ها قصد دارند بسته بندی فناوری را برای پوشش چهره ادامه دهند. آخرین شرکت در این مسیر شرکت مخابرات انگلیس و هنگ کنگ Binatone است که 50 دلار MaskFone خود را نشان داده است. یک هدست بلوتوث و ماسک N95 در یک.

  MaskFone اصولاً برای برقراری تماس تلفنی و پوشیدن صورت طراحی شده است. علاوه بر هدفون های بی سیم ، با یک میکروفون داخلی نیز ارائه می شود ، بنابراین کاربران هنگام مکالمه هنگام مکالمه اثر خفه کننده ای را تجربه نخواهند کرد.

  MaskFone همچنین از فیلترهای قابل تعویض N95 درجه پزشکی نیز استفاده می کند. تصفیه ویروس 95 درصد و در برابر آب مقاوم در برابر IPX5 است.

  بعنوان فردی که گاه به گاه ماسک با گوش و عینک می بندد ، می توانم مزایای آن را در اینجا ببینم. دو جوانه از ماسک خارج شده و به قسمت پایین قلاب گوش بریده می شوند تا از گره خوردن آنها جلوگیری شود. در خارج حتی دکمه های کنترلی برای گوش دادن به موسیقی وجود دارد - همچنین با Siri و Amazon Alexa Alexa نیز یکپارچه شده است. یک موبایل عمر باتری 12 ساعته ادعا شده است و قابل شستشو در ماشین است - فقط فیلتر را قبل از قرار دادن در ماشین لباسشویی خود بردارید.

  https://techbord.com هنگام پوشیدن ماسک با تلفن های تلفنی مبارزه می کنید؟ این هدست بلوتوث تعبیه شده دارد

  MaskFone در اندازه های کوچک / متوسط ​​و متوسط ​​/ بزرگ وجود دارد و دارای سه فیلترهای PM2.5 در کنار سه گوش. در تاریخ 1 فوریه با قیمت 49.99 دلار راه اندازی می شود.

  علاوه بر MaskFone ، Binatone در حال رونمایی از ماسک MegaFone است که "کاملاً مجهز به یک پروژکتور صوتی جدا شونده است که حالت" مخابره ترانزیستور "را برای طرح صدا ارائه می دهد. و گفتگوی دو طرفه. " به طور جالب توجهی از یک شبکه مش برای اتصال به سایر ماسک های MegaFone استفاده می کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری