خبر

 • تک بورد - هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد

  هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ هنری کاویل ، احتمالاً مشهورترین گیمر رایانه های شخصی جهان و شخص Geralt از ریویا ، می تواند در یک پروژه Mass Effect اعلام نشده نقش داشته باشد. بازیگر سوپرمن عکسی از اینستاگرام منتشر کرد که حاوی این پیام است: "پروژه مخفی؟ یا فقط تعداد انگشت شماری کاغذ با کلمات تصادفی روی آن .... حدس بزنید باید منتظر بمانید و ببینید. "

  عکس سیاه و سفید یک کاویل بسیار ناخوشایند را در یک اتاق آرایش نشان می دهد که یک کاغذ را در دست دارد ، اما خواندن کلمات بسیار تار است. Gamepressure دریافت که اگر تصویر را از طریق Focus Magic اجرا کرده و تنظیمات را تنظیم کنید ، متن تقریباً خوانا است.

  برخی از کلمات عبارتند از: "Cerberus، " "Reaper، " " گت ، "و " تالی "زورا " ، بنابراین ما می دانیم که چیزی در ارتباط با Mass Effect است.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  پستی که توسط Henry Cavill به اشتراک گذاشته شده است (henrycavill)

  این نشریه دریافت که متن موجود در تصویر با بخشی از مطلب Mass Effect 3 ویکی پدیا صف می کشد:

  به دنبال وقایع Tuchanka و کودتای نافرجام Cerberus برای تصاحب اگر Shepard به آنها کمک کند تا دنیای خود ، Rannoch را از قلمرو خود بازپس بگیرند ، Citadel پشتیبانی آنها از اتحاد را ارائه می دهد. Shepard با کمک یک کواریان ، یا Tali 'Zorah یا Admiral Daro' Xen ، یک هیئت ترسناک را اداره می کند و یک واحد geth اسیر را نجات می دهد ، یا Legion یا یک تصویر مجازی که توسط یک هوش مجازی geth (VI) اشغال شده است ، سپس سیگنال کنترل Reaper را غیرفعال می کند over the geth.

  آیا Mass Cefill: Legendary Edition در راه است ، آیا کاویل در حال آماده سازی سومین بازی سه گانه است؟ احتمالا نه. به احتمال زیاد یک نمایش تلویزیونی یا فیلم براساس حق رای دادن در دست ساخت است. کاویل پیش از این گفته بود که عشقش به بازی های Witcher به او کمک کرده تا نقش گرالت را حفظ کند. او همچنین سری Mass Effect را بازی می کند ، بنابراین آیا ما به فرمانده بعدی Shepard نگاه می کنیم؟

  هنگامی که Remaster اثر Mass Effect در 14 مه وارد می شود ، Cavill از Nvidia RTX 3090 برای بازی استفاده می کند . این فقط یک GTX 1070 را پیشنهاد می کند ، اگرچه شما به 120 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان نیاز دارید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری