خبر

 • تک بورد - هنرمند Frodo Álvarez تنها با استفاده از پنج هواپیمای بدون سرنشین ، نقاشی عظیم آسمان را خلق می کند

  هنرمند Frodo Álvarez تنها با استفاده از پنج هواپیمای بدون سرنشین ، نقاشی عظیم آسمان را خلق می کند
  12 روز و 22 ساعت قبل

  وقتی به رسانه های هنری می اندیشید ، اولین مواردی که به ذهن شما خطور می کند روغن ، خاک رس یا شاید آبرنگ باشد. یکی از آخرین مواردی که فرد می تواند به عنوان یک رسانه هنری فیزیکی تصور کند ، هواپیماهای بدون سرنشین است. با این حال ، یک هنرمند اخیراً از هواپیماهای بدون سرنشین برای ترسیم یک تصویر نئون غول آسا در آسمان استفاده کرده است.

  نمایشگرهای هواپیمای بدون سرنشین اینتل منظره ای چشمگیر است. تصاویر با زمان واقعی از 200 تا 1000 کواد کوپتر روشن ترسیم و متحرک می شوند. آنها در مسابقات Super Bowl ، CES و سایر برنامه ها اجرا داشته اند. سال گذشته ، والمارت این نمایشگاه را برای یک جشنواره نور تعطیلات در تورهای مسافرتی سفارش داد.

  گرچه ممکن است نقاشی های نور فرودو آلوارز به اندازه تماشای انیمیشن هواپیماهای بدون سرنشین در زمان واقعی جذاب نباشد ، روند آخرین کار او این است با این وجود جالب است (در زیر). vlvarez ، که یک سرویس حرفه ای نقاشی نور به نام Children of Darklight را اداره می کند ، به تازگی با کمک یک سرویس نمایش نور پهپادی مستقر در مادرید به نام Umiles یک بازیکن فوتبال عظیم را در آسمان نقاشی کرده است.

  مانند اینتل ، Umiles نیز نور انجام شده همزمان پرواز صدها هواپیمای بدون سرنشین را نشان می دهد. با این حال ، برای خلق آلوارز ، آنها فقط به پنج مورد نیاز داشتند.

  >lvarez با یک طرح ساده از یک بازیکن فوتبال که توپ را لگد می زد ، شروع کرد. به دلیل طول عمر محدود باتری هواپیماهای بدون سرنشین ، این تصویر باید کم و بیش یک طرح ساده باشد. کشیدن خیلی از جزئیات خیلی طول می کشد.

  او نقاشی خود را با Umiles به اشتراک گذاشت و مهندسان آن جنبه برنامه نویسی هواپیمای بدون سرنشین را برای پروژه کار کردند. پنج هواپیمای بدون سرنشین موقعیت های اولیه را در آسمان به خود می گیرند و سپس مسیرهای از پیش تعریف شده را برای شکل دادن به قسمت های مختلف تصویر پرواز می کنند. به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است ، اما این کار بدون چالش نبود.

  "آنها برنامه خوبی برای برنامه نویسی هواپیماهای بدون سرنشین انجام دادند ، بنابراین چالش های عکاسی ما این بود که ما فقط چهار یا پنج تلاش برای قاب صحنه داریم ، اندازه گوی کامل را تنظیم کنید ، با عمق و پرسپکتیو بازی کنید - بسته به اینکه چقدر به دوربین نزدیک و یا فاصله داشته باشیم - و نورهای رنگ آمیزی شده در صحنه را در معرض نور قرار دهید ، ". Álvarez به PetaPixel گفت.

  https://techbord.com هنرمند Frodo Álvarez با استفاده از تنها پنج هواپیمای بدون سرنشین ، نقاشی عظیم آسمان را ایجاد می کند

  در در ابتدا ، Álvarez از Olympus OM-D E-M1 Mark II با لنز Olympus 7-14mm f / 2.8 Pro برای گرفتن مسیرهای هواپیماهای بدون سرنشین با قرار گرفتن در معرض طولانی استفاده می کند. وی در نهایت به دو نتیجه دلخواه خود دست پیدا کرد.

  اولین مورد ، قرار گرفتن در معرض قبلی بود که هنوز هم نور ساعتی آبی را در آسمان نشان می داد (سر ماست). vlvarez گفت تیم بهترین تیم را دوست دارد زیرا هنوز نور کافی برای دیدن مناظر اطراف وجود دارد که ایده دقیقی از بزرگ بودن تصویر ارائه می دهد.

  تصویر دوم (بالا) ، که در واقع آخرین بود تلاش ، بسیار تاریک تر بود و آنچه آلوارز آن را "شلیک تمیز" توصیف کرد. آسمان تقریباً سیاه و سفید باعث می شود مسیرهای نور پهپادی پاپ شوند و جلوه نور نئونی باورنکردنی می دهد. توپ همچنین تمیزتر و سه بعدی به نظر می رسد.

  Álvarez در مورد اینکه آیا او آثار را به فروش می رساند اشاره نکرده است ، اما از دیدن اینکه NFT به هر دو یا هر دو متصل است تعجب نخواهیم کرد و یک وجه نقد برای آنها به جیب بزنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری