خبر

 • تک بورد - هزاران دلار کارت EVGA RTX 3000 در دزدی کامیون به سرقت رفت

  هزاران دلار کارت EVGA RTX 3000 در دزدی کامیون به سرقت رفت
  22 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با نزدیک شدن قیمت و نادر بودن کارت‌های گرافیک Ampere به طلا، سری RTX 3000 به هدفی فریبنده برای مجرمان تبدیل می‌شود. بنابراین، اصلاً تعجب آور نیست که بفهمیم محموله‌ای از کارت‌های سری EVGA GeForce RTX 3000 از یک کامیون در حین رسیدن به مرکز توزیع به سرقت رفته است.

  سرقت، که در 29 اکتبر رخ داد، توسط مدیر محصول EVGA، جیکوب فریمن، از طریق انجمن‌های شرکت اعلام شد (همانطور که توسط IGN گزارش شده است). او جزئیات زیادی را درباره جنایت فاش نکرد، احتمالاً به این دلیل که تحقیقات در حال انجام است، اگرچه او تأیید کرد که کامیون در آن زمان از سانفرانسیسکو به سمت مرکز توزیع EVGA در جنوب کالیفرنیا در حرکت بوده است.

  به نظر می رسد. گویی دزدها با اکثر ترکیب آمپر از میدان خارج شدند. فریمن اضافه کرد که ارزش کارت‌های دزدیده شده از 329.99 دلار شروع می‌شود - احتمالاً RTX 3060 - و تا 1959.99 دلار - RTX 3090 می‌رسد. اینها MSRP هستند، بنابراین قیمت‌های فروش واقعی بسیار بالاتر خواهد بود. تعداد افرادی که به سرقت رفته اند فاش نشد، اما بدون شک تعداد زیادی بوده است.

  https://techbord .com هزاران دلار کارت EVGA RTX 3000 دزدیده شده در دزدی کامیون

  آیا برای بازی EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA HYBRID به زندان می روید؟ احتمالاً.

  برای کسانی که امیدوارند کارت ارزان RTX 3000 خود را بگیرند، فریمن هشدار می‌دهد که طبق قانون مجازات کالیفرنیا بخش 496، خرید یا دریافت اموالی که به سرقت رفته است یک جرم کیفری و مدنی است. آ). او همچنین خاطرنشان می‌کند که «پنهان کردن، فروش، توقیف یا کمک به مخفی کردن فروش یا توقیف» چنین اموالی یک جرم کیفری و مدنی است.

  هر کسی که یک کارت EVGA بسیار جدید را از یک کارت خریداری می‌کند. بازار دست دوم می تواند با بررسی شماره سریال در صفحه چک گارانتی شرکت، دزدیده نشدن آن را تأیید کند. علاوه بر این، در صورتی که کارت با موفقیت ثبت شود و در محصولات من دیده شود، واقعی است. EVGA هیچ گونه ادعای ضمانت یا ارتقای محصولات دزدیده شده را ثبت یا رعایت نمی کند.

  میانگین قیمت فروش سری RTX 3000 و Radeon RX 6000. جای تعجب نیست که دزدها آنها را می خواهند.

  گزارش اخیر این حقیقت غم انگیز را نشان می دهد که کارت های Ampere و RDNA 2 گران تر و یافتن آنها سخت تر می شود. محصولات AMD نزدیک به اوج قیمت خود هستند. کمبود آنها و مقدار پول مورد نیاز برای ایمن کردن یک کارت به این معنی است که کارت‌های بیشتری در بازار سیاه ظاهر می‌شوند، اما وسوسه نشوید که یکی را بخرید.

  این اولین موردی نیست که کارت‌های RTX 3000 وجود دارند. ربوده شده است. چهل کانتینر RTX 3090 که بیش از 330000 دلار ارزش داشتند، در دسامبر گذشته از یک کارخانه MSI در چین به سرقت رفتند که گمان می‌رود یک کار داخلی بوده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری